Dev adamlara Termal Otelden sabah kahvaltısı

Boluspor Basketbol Takımı, Türkiye Basketbol Üçüncü Ligi’nde play-off ilk turu karşılaşmasının öncesinde moral depoladı. Bolu Termal Otel, Boluspor Basketbol takımı oyuncuları ve yöneticilerine zorlu Adanaspor karşılaşması öncesi sabah kahvaltısı verdi.

 Dev adamlara Termal Otelden sabah kahvaltısı

Termal Otel’de düzenlenen sabah kahvaltısına Boluspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basketbol Takımı Şube Sorumlusu Fatih Yamaner, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen, Termal Otel Genel Müdürü Ervani Alemdar, Boluspor Basketbol Takımı Yöneticileri, sporcular ve teknik heyet katıldı. Kahvaltı sonrası Boluspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basketbol Takımı Şube Sorumlusu Fatih Yamaner, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen, Termal Otel Genel Müdürü Ervani Alemdar ve Boluspor Basketbol takımı Baş Antrenörü Atalay Gemen açıklamalarda bulundu.

ADINIZI ALTIN HARFLERLE YAZDIRACAKSINIZ

Basketbol Takımı Şube Sorumlusu Fatih Yamaner, Hafta sonu Boluspor tarihine adınızı altın harflerle yazdıracaksınız. Basketbol takımının kalıcı olduğunu tüm Türkiye’ye ve Bolu’ya tanıtacaksınız” dedi. Yamaner sözlerine şöyle devam etti “Zorlandığımız noktalarda bize Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürümüz Suat Çelen destek verdi. Bunun dışında Havacılık Kulübü’nün gelişiminde Termal Otel Genel Müdürümüz Ervani Bey’in çok büyük desteklerini gördük. Misafirlerimizi burada ağırladık. Kokteyllerimizi burada yaptık. Bugünde finale giden yolda tekrar bizlere destek oluyor. Ben iki tane değerli yöneticimize çok teşekkür ediyorum. Savaş Bey’de desteklerini hissettirdi. İlimizde spor gelişiyor. İnşallah sizlerle birlikte Boluspor arması daha çok değer kazanır. Adanaspor maddi açıdan sizden üstün olabilir. Ancak yenilmeyecek takım yoktur” dedi.

ÖNÜMÜZDEKİ YIL SALON PROJEMİZ VAR

Termal Otel Genel Müdürü Ervani Alemdar “Maddi ve Manevi desteklerimizi her zaman vermekteyiz. Hafta sonu oynayacağınız önemli karşılaşmada sizlere şimdiden başarılar diliyorum” dedi.  Alemdar ise sözlerine şöyle devam etti “Öncelikle tesisimize hoş geldiniz. Fatih başkanımız 2-3 yıl önce basketbol ile ilgili çalışmalarını duyduğumda çok mutlu oldum. Bizde tesis olarak, 13 yıldan beri Basketbol Milli Takımımızı, Genç Milli Takımımızı ve Yıldız Milli takımımız ağırlıyoruz. Allah nasip ederse önümüzdeki yıl içerisinde basketbol salonu projemiz var. Bununla birlikte üst düzey takımlarımızı da Bolu’da ağırlamak istiyoruz. Yapmış olduğumuz futbol sahalarıyla bu yıl Süper Lig’den ve Avrupa’dan futbol takımlarını ağırlıyoruz. Kısmet olursa spor salonumuzu da yaptıktan sonra büyük takımları Bolu’da ağırlamak istiyoruz. Bu yolda Fatih Başkanımızın her zaman yanındayız. Maddi ve Manevi desteklerimizi her zaman vermekteyiz. Hafta sonu oynayacağınız önemli karşılaşmada sizlere şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

HEPİNİZE BAŞARILAR DİLİYORUM

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen ise şöyle konuştu “Yeni spor salonumuzun Kamu İhale Kurumundan iptali vardı. Bunları çözdük. 10-15 gün içerisinde anlaşmayı imzalayacağız. 2 yıl içerisinde de 3500-4000 kişilik spor salonu Bolu’nun en güzel yerine yapılmış olacak. İçerisinde 3 tane salon olacak. Yani bir Avrupa ve Dünya Şampiyonası düzenlenebilecek şekilde bir spor salonu olacak. Basketbol’da güzel bir marka oldunuz. Bizleri çok sevindiriyor bu olay. Ben teşekkür ediyorum. Hepinize başarılar diliyorum ve inşallah Bolu’da basketbol’u en üst noktaya getirirsiniz” dedi.

HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Boluspor Basketbol takımı Baş Antrenörü Atalay Gemen ise şunları söyledi “Şu anda Bolu Termal Otel’deyiz. Moral motivasyon açısından daha çok kenetlenmemiz ve yükselmemiz gerekiyor.  Sağ olsunlar Bolu Termal Oteli bizlere bir kahvaltı organize etti. Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürümüz de burada. Tüm yönetim, şube sorumlumuz Fatih Bey, herkes burada. Herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi. Kahvaltı Termal Otel’in önünde çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2013, 17:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER