Dev adamlarda hedef grubu kayıpsız geçmek

Boluspor Basketbol Takım menajeri Sacit Kilitçi ve Boluspor Basketbol takımının yeni transferlerinden Enes Doğanlı zorlu Tokat Zilespor maçı öncesi açıklamalarda bulundular.   Haber: Hamza Türdü Boluspor...

Dev adamlarda hedef grubu kayıpsız geçmek

Boluspor Basketbol Takım menajeri Sacit Kilitçi ve Boluspor Basketbol takımının yeni transferlerinden Enes Doğanlı zorlu Tokat Zilespor maçı öncesi açıklamalarda bulundular.

 

Haber: Hamza Türdü

Boluspor arması ile mücadele etmek…

Boluspor Basketbol Takımı Menajeri Sacit Kilitçi kırmızı beyazlıların geçen hafta deplasmanda oynadığı Adanaspor karşılaşması ile ilgili şunları söyledi “Adanda bu ligin en kuvvetli takımlarından birisi. Üst düzey oyunculara sahipler. Beko Basketbol Liginden oyuncuları da var. Maddi anlamda da bizim 3 katımız. Biz bunun bilincindeydik. Zor bir karşılaşma olacağını biliyorduk. Adanaspor taraftarlarının toplu halde bizim oyuncularımızı etkilemeye çalışacaklarını biliyorduk. Hepsine hazırlıklıydık. Bu yönde çalışmalarımızı yaptık. Maçtan önce de oyuncularımızı buna göre motive ettik. Zaten tecrübeli arkadaşlarımız takımımızda mevcut. Atalay Gemen hocamızın oyun içerisinde bütün direktiflerini harfiyen uyguladılar. Müthiş bir savunma örneği gösterdik. Hücumda da etkiliydik. Bunun sonucunda da galibiyet geldi. Boluspor arması ile mücadele etmek çok farklı bir duygu. Başka bir isimle çıksak bu motivasyonu yakalamayız. Bizim armamızın değerini oyuncularımıza da aşıladık. Onlarda çok iyi biliyorlar” dedi.

Taraftarlarımızı maça davet ediyoruz

Boluspor basketbol takımının hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Tokat Zilespor karşılaşmasına bütün taraftarları beklediklerini dile getiren Kilitçi şöyle devam etti “Şimdi önümüzde cumartesi günü saat:15:00’de oynayacağımız Tokat Zilespor karşılaşması var. Yine taraftarlarımızı bu karşılaşmaya bekliyoruz. Bu haftanın devamında Perşembe günü saat 17.00’da Siirt Polisgücü ile oynayacağız. Kolay gözükse de, yine de motivasyonumuzu bozmayacağız. Ona göre hazırlanacağız. Yine zorlu maçlar bizleri bekliyor. Bütün taraftarlarımızı maça davet ediyoruz” dedi.

Erhan bizim için önemli bir oyuncu

Takımdaki sakat oyucular hakkında da açıklamalarda bulunan Kilitçi şöyle devam etti “Adanaspor karşılaşmasının 3’üncü periyodunda ayak bileğinde sakatlanma söz konusu oldu. Tedavisi devam ediyor. Kulübümüzün değerli masörleri var. Masörlerin gözetiminde tedavisine devam ediliyor. Bir haftaya kadar Erhan aramıza dönecektir. Erhan bizim için önemli bir oyuncu” diye konuştu.

Her maça aynı konsantre ile çıkıyoruz

Boluspor’un yeni transferlerinden Enes Doğanlı ise, çok iyi bir çalışma ortamı olduğunun altını çizerek şunları söyledi “Gayet güzel başladık. 2’de 2 gidiyoruz. Hedefimizi hiç mağlup olmadan bu gurubu tamamlamak. Her maça aynı konsantre ile çıkıyoruz. Takım arkadaşlarımızla birlikte birlik olmuş durumdayız. Hiçbir rakibi ne küçümsüyoruz ne de gözümüzde büyütüyoruz. Aynı ciddiyette yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Taraftarlarımızın desteği çok önemli

Kırmız beyazlı taraftarlar hakkında da açıklamalarda bulunan Doğanlı şöyle konuştu “Taraftarlarımızın desteği çok önemli. Onların enerjisi bizlere çok güzel yansıyor. Tempomuzu ve motivasyonumuzu çok iyi artırıyor. Bu güzel taraftarlara galibiyet hediye etmek bizim için çok büyük mutluluk. Biz onlarla birlikte bütün bir parçayız. Aldığımız galibiyetlerde onlarında katkısı çok büyük. Bundan sonrada bizleri desteklerse çok mutlu oluruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128