Dev adamların kafile başkanı Özmen!

Türkiye Basketbol 3. Ligi C grubunun 2. karşılaşmasında Adanaspor ile karşılaşacak olan ve 2.lig hedefine emin adımlar ile ilerleyen Basketbol Takımı’na bir destek de Yeminli Mali Müşavir Ahmet Özmen’den geldi.   Boluspor...

Dev adamların kafile başkanı Özmen!

Türkiye Basketbol 3. Ligi C grubunun 2. karşılaşmasında Adanaspor ile karşılaşacak olan ve 2.lig hedefine emin adımlar ile ilerleyen Basketbol Takımı’na bir destek de Yeminli Mali Müşavir Ahmet Özmen’den geldi.

 

Boluspor Basketbol Takımı’nın grubun 2. hafta karşılaşmasında deplasmanda karşılaşacak olduğu Adanaspor maçının sponsorluğunu Ahmet Özmen üstlendi. Boluspor Kulübü’nden yapılan konuyla ilgili yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi “Türkiye Basketbol 3. Ligi C grubunun 2. karşılaşmasında Adanaspor ile karşılaşacak olan ve 2.lig hedefine emin adımlar ile ilerleyen basketbol takımımıza bir destek de Eski Kulüp Yöneticimiz, Yeminli Mali Müşavir Ahmet Özmen’den geldi. Boluspor Basketbol takımımızın grubun 2. hafta karşılaşmasında deplasmanda karşılaşacak olduğu Adanaspor maçının sponsorluğunu Sayın Ahmet Özmen üstlendi. Katkılarından dolayı kendilerine teşekkür eder, iş hayatında başarılarının devamını dileriz”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128