Dev randevu 20 Aralık'ta saat 20.00'de

Ziraat Türkiye Kupası'nda grup maçları 2, 3 ve 4. hafta programı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre taraftarların heyecanla beklediği Boluspor-Beşiktaş maçı 20 Aralık Salı günü saat 20.00'de oynanacak.

Dev randevu 20 Aralık'ta saat 20.00'de

Haber: Erdal Tanrıverdi

Ziraat Türkiye Kupası 2, 3 ve 4. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

Ziraat Türkiye Kupası 2.Hafta

13 Aralık Salı

13.00: BOLUSPOR-DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

15.30: Elazığspor-Tuzlaspor

16.30: Göztepe A.Ş.-Yeni Amasyaspor

18.30: Kasımpaşa A.Ş.-Çaykur Rizespor A.Ş.

20.30: Medipol Başakşehir FK-Sivasspor

14 Aralık Çarşamba

12.00: İnegölspor-Sancaktepe Belediyespor

12.15: Aydınspor 1923-Akhisar Belediyespor

14.00: Kırklarelispor-Osmanlıspor FK

14.15: 24 Erzincanspor-Galatasaray A.Ş.

16.30: Gaziantepspor-Şanlıurfaspor

18.30: Atiker Konyaspor-Trabzonspor A.Ş.

20.30: Beşiktaş A.Ş.-Kayserispor

15 Aralık Perşembe

12.15: Gümüşhanespor-Kızılcabölükspor

14.15: Amed Sportif Faaliyetler-Fenerbahçe A.Ş.

18.30: Gençlerbirliği-Menemen Belediyespor

20.30: Bursaspor-Ümraniyespor

 

Ziraat Türkiye Kupası 3.Hafta

 

20 Aralık Salı

12.00: Yeni Amasyaspor-Sivasspor

14.00: Kasımpaşa A.Ş.-İnegölspor

16.00: Elazığspor-24 Erzincanspor

18.00: Medipol Başakşehir FK-Göztepe A.Ş.

20.00: BOLUSPOR-BEŞİKTAŞ A.Ş.

21 Aralık Çarşamba

12.00: Gümüşhanespor-Atiker Konyaspor

14.00: Ümraniyespor-Akhisar Belediyespor

14.30: Sancaktepe Belediyespor-Çaykur Rizespor A.Ş.

16.30: Gaziantepspor-Kırklarelispor

18.30: Osmanlıspor FK-Şanlıurfaspor

20.30: Galatasaray A.Ş.-Tuzlaspor

22 Aralık Perşembe

12.00: Amed Sportif Faaliyetler-Gençlerbirliği

14.00: Aydınspor 1923-Bursaspor

16.30: Kayserispor-Darıca Gençlerbirliği

18.30: Trabzonspor A.Ş.-Kızılcabölükspor

20.30:Menemen Belediyespor-Fenerbahçe A.Ş.

 

Ziraat Türkiye Kupası 4.Hafta

27 Aralık Salı

12.30: 24 Erzincanspor-Elazığspor

14.00: Kırklarelispor-Gaziantepspor

16.30: Sivasspor-Yeni Amasyaspor

18.30: Çaykur Rizespor A.Ş.-Sancaktepe Belediyespor

20.30: BEŞİKTAŞ A.Ş.-BOLUSPOR

28 Aralık Çarşamba

12.00: Darıca Gençlerbirliği-Kayserispor

14.30: İnegölspor-Kasımpaşa A.Ş.

16.30: Atiker Konyaspor-Gümüşhanespor

17.00: Akhisar Belediyespor-Ümraniyespor

18.30: Göztepe A.Ş.-Medipol Başakşehir FK

20.30: Tuzlaspor-Galatasaray A.Ş.

29 Aralık Perşembe

14.30: Gençlerbirliği-Amed Sportif Faaliyetler

16.30: Bursaspor-Aydınspor 1923

17.00: Şanlıurfaspor-Osmanlıspor FK

18.30: Kızılcabölükspor-Trabzonspor A.Ş.

20.30: Fenerbahçe A.Ş.-Menemen Belediyespor

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2016, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128