Dimitrov ve Zlatkov Boluspor’da

Yeni sezon öncesi iddialı bir kadro kurmayı hedefleyen Boluspor, dış transferde çalışmalarını sürdürüyor. Önceki gün Bolu’ya davet ederek masaya oturan Boluspor transfer komitesi Samsunspor’dan Nikolay Dimirtov ile 1 yıllık ve Slavia Sofia takımından Daniel Zlatkov ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

 Dimitrov ve Zlatkov Boluspor’da

Boluspor transfer komitesi dış transferde görüşmelerini sürdürüyor Önceki gün prensipte anlaşmaya vardığı iki Bulgar oyuncuyu Bolu’ya davet eden Boluspor yönetimi, Samsunspor’dan Nikolay Dimirtov ve Slavia Sofia takımından Daniel Zlatkov ile masaya oturdu. Uzun görüşmeler sonra Boluspor’a evet diyen Dimirtov ve Zlatkov için dün öğleden sonra Boluspor tesislerinde imza töreni düzenlendi. Boluspor tesislerinde düzenlenen imza törenine tesislere ziyaret için gelen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Boluspor Başkanı Mehmet İnceayan, Başkan vekili Cavit Demir ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. İmza töreninde bir konuşma yapan Boluspor kulüp başkanı Mehmet İnceayan “Hedeflerimiz doğrultusunda transfer çalışmalarımız devam ediyor. Bugün iki önemli transferimizi bitirdik. Camiamıza hayırlı olsun. Dimitrov’u Türkiye herkes biliyor. Zlatkov ise bizim kendisinden çok şey beklediğimiz bir oyuncu. Bu sezon Boluspor’un başarısı için çalışacaklar. İnşallah sezon sonunda şampiyon olarak bayrağımızı kaldırırız” dedi.

ZLATKOV “TEK HEDEFİM…”

Boluspor’la 2 yıllık sözleşme imzalayan Daniel Zlatkov “Boluspor gibi bir kulübe geldiğim için çok mutluyum. Benim içinde iyi bir çıkış olur inşallah. Takımla birlikte inşallah iyi bir başarı yakalarız. Amacım tek. Boluspor’u layık olduğu yere taşımak. Tek hedefim Boluspor’u Süper Lige çıkartmak” dedi.

DİMİRTOV “ÇOK MUTLUYUZ”

Boluspor’un Samsunspor’dan transfer ettiği Nikolay Dimirtov ise “Zlatkov’la ikimiz buraya geldiğimiz için çok mutluyuz. Ben üç yıldır Türkiye de oynuyorum. Boluspor’un her zaman hedefleri var. Her sene hedefe oynayan bir takım. İnşallah hep beraber birlik olacağız ve Boluspor’u hak ettiği Süper Lige çıkartacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2013, 20:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124