Dizman “Rakibimiz Beşiktaş Olduğu İçin Mutluyuz”

Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur Kura Çekimi, Ataköy Olimpiyat Evi'nde gerçekleştirildi. 20, 21, 22 Mart günlerinde tek maç eleminasyon sistemine göre oynanacak kupa maçlarındaki eşleşmelerle ilgili Hakan...

Dizman “Rakibimiz Beşiktaş Olduğu İçin Mutluyuz”

Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur Kura Çekimi, Ataköy Olimpiyat Evi'nde gerçekleştirildi. 20, 21, 22 Mart günlerinde tek maç eleminasyon sistemine göre oynanacak kupa maçlarındaki eşleşmelerle ilgili Hakan Dizman ve Osman Akalın açıklamalarda bulundu.

 

Akalın “Boluspor ile eşleşmekten mutluluk duyduk”

Beşiktaş Kulübü geçici yönetim kurulu üyesi Osman Akalın, kupada Boluspor ile eşleşmekten mutluluk duyduklarını ifade etti. Boluspor'un Türk futbolunun önemli kulüplerinden biri olduğunu dile getiren Akalın, ''Boluspor ile eşleşmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Boluspor, Türk futbolunun en önemli spor kulüplerinden bir tanesi. Centilmen bir kulüp ve takım. Boluspor ile eşleşmekten mutluluk duyuyoruz'' dedi.

Dizman “Beşiktaş'ı Bolu'da görmek bize onur verecektir”

Boluspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Dizman ise Beşiktaş'ı en iyi şekilde ağırlayacaklarını anlatarak, ''Rakibimiz Beşiktaş olduğu için mutluyuz. Beşiktaş'ı Bolu'da görmek bize onur verecektir. Onları en iyi şekilde ağırlamayı istiyoruz. Hayırlı olmasını diliyorum'' ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128