Dostluk turnuvasının Tanıtım toplantısı bugün

Bolu'daki özel ve resmi kurum çalışanlarının birbirleri ile kaynaşmalarını, iyi ilişkiler kurmalarını sağlamak, spor yapmalarını teşvik etmek amacıyla düzenlenen Arçelik Büyük Erkekler Voleybol ve Basketbol...

Dostluk turnuvasının Tanıtım toplantısı bugün

Bolu'daki özel ve resmi kurum çalışanlarının birbirleri ile kaynaşmalarını, iyi ilişkiler kurmalarını sağlamak, spor yapmalarını teşvik etmek amacıyla düzenlenen Arçelik Büyük Erkekler Voleybol ve Basketbol Ligleri’nin tanıtım toplantısı bugün yapılacak.

 

Arçelik ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen müesseseler arası Büyük Erkekler Voleybol ve Basketbol Ligi’nin tanıtım toplantısı bugün saat 16.00’da 17 Temmuz Spor Salonu Ali Karasu Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek. Turnuvada bu yıl Bolu spor basını da bir takımla yer alarak lige renk katacak. Arçelik Müesseseler arası dostluk turnuvaları, Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile yapılan ortaklaşa çalışma ile 2 yıldır Arçelik Büyük Erkekler Voleybol Ligi ve Beko Büyük Erkekler Basketbol Ligi olarak düzenleniyor.  Mevcut amaçlarının yanı sıra, amatör sporlara ve kulüplere destek vermek amaçları da turnuvaya kazandırılmış oluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124