Dünya ve Avrupa Şampiyonu Nur Tatar Bolu’da

Gençlik ve Spor Bakanlığın tarafından hayata geçirilen 'Şampiyonların İzinde' projesiyle farklı branşlarda spor hayatını sürdürmekte olan sporcular, alanlarında ulusal veya uluslararası başarılar elde etmiş üst düzey sporcularla bir araya getiriliyor.Bolu’da gerçekleştirilen programda ise Dünya ve Avrupa Tekvando Şampiyonu Nur Tatar, genç sporcularla bir araya geldi ve tecrübelerini onlara anlattı.

  Dünya ve Avrupa Şampiyonu Nur Tatar Bolu’da

HABER:Gönül Olutürk

'Şampiyonların İzinde' projesi ile Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Şampiyonalarında ya da takım sporlarında önemli başarılar elde etmiş sporcular, geleceğin spor yıldızı adayları ile bir araya gelerek bilgi birikimlerini genç sporcularla paylaşıyor. Spor Spikeri Ersin Düzen’inmoderatörlüğünde ve farklı branşlarda Olimpiyat, Dünya ve Türkiye Şampiyonu olmuş sporcularımızın katılımlarıyla gerçekleştirilen “Şampiyonların İzinde” projesi kapsamında Dünya ve Avrupa Tekvando Şampiyonu Nur Tatar Askari Bolu’da genç sporcularla buluştu.

17 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen program öncesi Merkez TV mikrofonlarına konuşan milli tekvandocu Nur Tatar Askari böyle bir programa katıldığı ve genç tekvandocularla bir araya geldiği için çok mutlu olduğunu ifade ederek “Burada tekvandocu kardeşlerimizle birlikteyiz. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yapmış olduğu Şampiyonların İzinde programının konuğu olup şampiyon sporcu olarak burada olup küçük kardeşlerime tekvandoyu anlatmak tekvandoyu öğretmek çok güzel. Çünkü bu tekvandocuların her biri birer şampiyon aslında. Her biri çok güzel başarılar alıp, çok iyi yerlere gelip ülkemizi temsil edecekler. Onlara kendi tecrübelerimden katabilirsem ne mutlu bana. İnşallah birçok böyle program olur ve birçok sporcu kardeşimiz bizler gibi hatta bizlerden daha iyi başarılar elde eder” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128