Durmuşlar ‘Bolu Halkı Boluspor’a Aşık’

Boluspor Kulübü'nü ziyaret eden Bolu İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, “Bolu halkı Boluspor'a aşık” dedi.   İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Boluspor Kulübü’nü...

Durmuşlar ‘Bolu Halkı Boluspor’a Aşık’

Boluspor Kulübü'nü ziyaret eden Bolu İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, “Bolu halkı Boluspor'a aşık” dedi.

 

İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Boluspor Kulübü’nü ziyaret etti. Durmuşlar’ı tesis girişinde Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, yöneticiler Osman Gürsoy, Ercan Albayrak, Nadi Okur, Hüseyin Kayalıoğlu, Hakan Dizman, Erdal Gören ve Teknik Direktör Özcan Kızıltan karşıladı. Futbola olan ilgisi ve sevgisiyle tanınan Sabri Durmuşlar, son haftalarda Boluspor’un kaybettiği puanların kendilerini üzdüğünü söyledi. Zirve yarışında takıma başarılar dileyen İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, “Burada göreve başladıktan sonra Bolu halkının Boluspor’a karşı aşırı bir sevgisi olduğunu öğrendim. Adeta Boluspor'a aşıklar. İnsanlar futbolu seviyor. Ben de futbolu seven biriyim. Ancak son haftalarda Boluspor’un puan kaybetmesi bizleri üzüyor. İnşallah Özcan hocam ve öğrencileri ellerinden geleni yaparlar” dedi.

"Puan kayıplarını telafi edeceğiz"

Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı ise ziyaretlerinden dolayı Sabri Durmuşlar’a teşekkür ederek, “Bu sezon zirvede yer almak için elimizden geleni yapıyoruz. Tabii ki zorlu süreçten geçiyoruz. İki haftada kaybettiğimiz puanlar bizi üzdü. Ancak bizim takımımız bu puan kayıplarını telafi edebilecek güçte. İnşallah bunu başaracağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128