Durmuşlar, Atletizm pistine bayıldı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen dün gerçekleşen atletizm müsabakaları sonrasında gerçekleştirmeye devam ettikleri projeleri Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ve basın...

Durmuşlar, Atletizm pistine bayıldı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen dün gerçekleşen atletizm müsabakaları sonrasında gerçekleştirmeye devam ettikleri projeleri Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ve basın mensupları ile paylaştı.

 

Çelen basın mensupları ve Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’a ilk olarak Karaçayır Spor Kompleksinin nasıl şekilleneceğini anlattı. Çelen daha sonra aynı bölgede yapımı süren kamp eğitim merkezi ile aynı bölgede yapılacak olan düzenlemelerden söz etti. Bölgeye yapılan okulla ilgili de bir takım çalışmaları olduğunu söyleyen Çelen, “Bu okula da sporla ilgili bir bölüm eklemeyi düşünüyoruz. Bunu da gerçekleştireceğiz” dedi.

Çelen daha sonra heyete yapımı tamamlanmak üzere olan atletizm pistini tanıttı. Durmuşlar tesisi çok beğendiğini ve Bolu’nun 1-2 yıl içinde Türkiye’nin en önemli spor merkezlerinden biri olacağını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128