Düzce 18 Temmuz Stadyumu çatısı değişiyor

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde yeni tesislerin yapımı sırasında bazı bölgelerdeki tadilat ve onarım çalışmalarını da devam ediyor. Son olarak 18 Temmuz Stadyumu çatısı değiştirilmeye başladı. Ayrıca Fenerbahçe-Boluspor müsabakasında kurulan canlı yayın platformları da elden geçirilecek.

 Düzce 18 Temmuz Stadyumu çatısı değişiyor

18 Temmuz stadyumu kapalı tribününde tadilat çalışmalarını başladı. Son iki yıldır, Düzce’de spor tesisi anlamında başlatılan devrim faaliyetlerine, tadilat ve onarım çalışmaları da ekleniyor. Daha önce 18 Temmuz stadyumuna 12 yıldır yapılamayan Maraton tribünü yapılırken ardından çim saha da tamamen değiştirilmişti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 18 Temmuz stadyumunda kapalı tribününü de bakıma aldı. Soyunma odaları, hakem odaları, vip odası, protokol tribünü, basın tribünü ve koltuklar yenilenilirken stadyumunun çatısının da yenilenmesine başlandı.

10 gün içinde bitirilmesi planlanan stadyumun çatısında çelik yapı boyanacak ve eskiyen sac malzemeler değiştirilecek. Ayrıca Fenerbahçe-Boluspor müsabakasında kurulan canlı yayın platformları da elden geçirilecek.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2013, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124