Düzce F.Bahçe-Boluspor maçı için gün sayıyor

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yenilenen 18 Temmuz Şehir Stadının açılışı 19 Temmuz Cuma günü saat 18:00’de Fenerbahçe-Boluspor müsabakası ile yapılacak. Maçtan elde edilecek gelir Düzcespor ile Boluspor arasında bölüşülecek.

Düzce F.Bahçe-Boluspor maçı için gün sayıyor
MARATON TRİBÜNÜ 20 LİRA
Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, yenilenen stat da basın mensupları ile buluştu. Modern stat da ilk olarak Fenerbahçe’yi ağırlayacaklarını kaydeden Şiran, bilet satışı ile ilgili şu bilgileri verdi: “Maraton tribünü biletleri 20 TL’den, protokolün sağ ve sol yanı 25 TL’den, kale arkası ise 10 TL’den satışa sunulacak. Biletler Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü’nden alınacak”
DÜZCESPOR BOLUSPOR ARASINDA BÖLÜŞÜLECEK
Bilet gelirinin Düzcespor ile Boluspor arasında bölüşüleceğini belirten Ömer Faruk Şiran “Bilet gelirleri masraflar çıkartıldıktan sonra Düzcespor ile Boluspor arasında bölüşülecek. 19 Temmuz 2013 Cuma günü tüm Düzce ve Bolu halkı ile çevre illerden taraftarları buraya bekliyoruz. Stadımız Düzcespor’a ve Düzce’ye hizmet etmek için açılacak” dedi.
ERTELEME MAÇLARI OYNANABİLİR
Şehir stadında erteleme maçlarının da oynanabileceğine işaret eden Şiran, stadın Düzce’nin tanıtımına önemli katkı sağlayacağını vurgulayarak “Düzce’nin en önemli karı tanıtım olacak. Düzce stadı çok güzel oldu. Belki erteleme maçlarıda burada oynanabilecek. Bu durum da belki Düzce’yi kamçılayacak. Takımımızın iyi bir çıkış yapmasına yardımcı olacak. Düzce için de mükemmel bir reklam olacak” diye konuştu.
İŞTE STADIN YENİLENME SÜRECİ
Ömer Faruk Şiran stadın yenilenme sürecini de şöyle aktardı “Son 1,5 senedir, öncelikle uzun süredir beklenen 2500 kişilik maraton tribününün inşaatını tamamladık. Aynı sürede içinde çimleri tamamen yeniledik ve atletizm pistini de değiştirdik. Kale arkası tribününü koltuklandırdık. Basın tribünü yaptık ve stadyumumuzu soyunma odalarına kadar yeniledik. Düzce’ye modern bir stadyum kazandırdık. Böyle bir stadyumun da açılışını Dünyanın ve ülkemizin önemli takımlarından biri olan Fenerbahçe ile açıyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2013, 19:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
hdmzzje ssswa
hdmzzje ssswa - 8 yıl Önce

iiiiiiiiiii nbr

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124