Düzcespor'dan Boluspor'a ziyaret

Spor Toto 3.Liginde mücadele eden Düzcespor Başkanı Mehmet Sayfun ve yönetim kurulu üyeleri, Boluspor başkanı Necip Çarıkçı ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 Düzcespor'dan Boluspor'a ziyaret

Haber: Volkan YILMAZ

Düzcespor yönetimi, Boluspor yönetimini tesislerde ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde pilot kulüp anlaşması planlanan Düzcespor ile Boluspor yönetimi tesislerde bir araya geldi. Ziyarette ilk olarak açıklamalarda bulunan Düzcespor Başkanı Mehmet Saygun  "Düzcespor Yönetim Kurulu olarak, Necip Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretine geldik. Boluspor ve Düzcespor ile ortak çalışmalar yapmak istiyoruz. Bununla ilgili Necip Başkan ile toplantı yaptık. Bir kaç tanede futbolcu isteğimiz olacak. Necip Başkan gerekli desteği vereceklerini söyledi. Düzcespor yönetimi olarak teşekkür ediyoruz." şeklinde konuştu.

"Destek vermeye hazırız"

Kendilerini ziyaret eden Düzcespor yönetimine teşekkürlerini ileten Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı, Düzcespor'a destek vermeye hazır olduklarını söyledi. Çarıkçı açıklamasında "Düzce ve Bolu geçmişte de kardeş bir şehirdi. 4-5 yıl öncede bizim Düzcespor ile projelerimiz vardı. Bir kısmı netleşti ama daha sonra diğerleri olmadı. Sayın Başkanımızda bugün bizi onure etti. Çok teşekkür ediyoruz. Tabi en başta Düzce Valisi Sayın Ali Fidan'ın Bolulu olması, aynı zamanda Düzce Belediye Başkanı Sayın Mehmet Keleş'in yakın dostumuz olması ve Düzcespor'unda Boluspor'a yakın olmasından dolayı bizim görevimiz her zaman destek vermektir. Hem tesisleşme konusunda, hem kurumsallaşmada, hemde futbolcu konusunda biz destek vermeye hazırız. İnşallah Düzcespor'da gerekli başarıyı elde eder" ifadelerini yer verdi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2016, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER