Ekol Gidiyor Mu?

Boluspor’dan izin isteyerek ayrıldığı yönünde haberler çıkan Emrah Kol, “Kadroya alınmadığım için izin istedim. Boluspor’dan ayrılmayı düşünmüyorum” dedi.   Ayrıldığı...

Ekol Gidiyor Mu?

Boluspor’dan izin isteyerek ayrıldığı yönünde haberler çıkan Emrah Kol, “Kadroya alınmadığım için izin istedim. Boluspor’dan ayrılmayı düşünmüyorum” dedi.

 

Ayrıldığı yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten genç oyuncusu Emrah Kol, “Takım olarak Rizespor maçı hazırlıklarına hafta başından bu yana devam ettik. Bu çalışmaların ardından bende Osman Nuri Işıkal hocama Rize kadrosuna alınıp alınmayacağımı sordum. Kendisi de bana bu maçta beni düşünmediğini içtenlikle söyledi. Kendisinden bu maçlık şehir dışına çıkmak için izin istedim. Oda bana izin vermesinin ardından kamptan ayrıldım” diye konuştu.

“Ayrılmak İstemiyorum”

Genç oyuncu ayrıca, “Şunu belirtmek istiyorum. Ben Boluspor’dan ayrılmak istemiyorum. Ayrıldığı gibi haberler çıkınca açıklama yapmak zorunda kaldım. Takım arkadaşlarım Pazartesi günü çok zorlu bir karşılaşma oynayacaklar. Allah yardımcıları olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128