Emniyet kazaya uğradı! 2-1

İlimizde Türk Polis Teşkilatı'nın 168. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde gazeteciler ve polisler arasında oynanan dostluk maçını 2-1 basın mensupları kazandı.   Türk Polis Teşkilatı'nın...

Emniyet kazaya uğradı! 2-1

İlimizde Türk Polis Teşkilatı'nın 168. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde gazeteciler ve polisler arasında oynanan dostluk maçını 2-1 basın mensupları kazandı.

 

Türk Polis Teşkilatı'nın 168. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Bolu'da çeşitli etkinlikler düzenlendi. Etkinlikler kapsamında Bolu'da görev yapan ulusal ve yerel medya mensupları ile Emniyet Müdürlüğü'nde görevli şube müdürleri dostluk maçı yaptı. Karaçayır'da oynanan karşılaşmaya hızlı başlayan gazeteciler, erken buldukları golle 1-0 öne geçti. Arka arkaya geliştirdikleri atakları değerlendiremeyerek farkı kaçıran basın mensupları ilk devreyi 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda toparlanan emniyet takımı maçın sonlarına doğru eşitliği sağladı. Ancak uzatma dakikalarında bir gol daha bulan gazeteciler karşılaşmadan 2-1 galip ayrıldı.

Karşılaşmada forma giyen ve maçın ardından açıklamalarda bulunan İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar “Çok güzel bir dostluk maçı oldu. Sizler ve bizler sürekli sokaklarda görev yapan insanlarız. Teşkilatımızın 168. Kuruluş Yıldönümünde böyle bir etkinliğe destek verdiğiniz için teşekkür ederim” dedi.

Sabri Durmuşlar, konuşmasının ardından Basınspor’un kaptanı Erhan Beykoz'a buket takdim ederken, gazetecilere de kaşkol hediye edildi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128