Empero Emre’yi transfer edecek!

Endüstriyel mutfak ekipmanlarında Türkiye lideri olan Konya merkezli Empero firması Boluspor'un basarıı ismi Emre Kılınç’ı marka tanıtım yüzü yapmak istiyor.

 Empero Emre’yi transfer edecek!

Haber: Spor Merkezi

Türkiye'de endüstriyel mutfak ekipmanlarında sektörün uzun süredir lideri olan Konya merkezli Empero adli firma Boluspor'un basarili orta saha futbolcusu Emre Kılınç’ı (20) firmanın reklam tanıtımlarında değerlendirmek istiyor. Empero Amerika disbiretörü genç işadamı Ebubekir Kaynar, bir süredir yakından takip ettikleri Emre Kılınç’ın firmanın tanıtımı için ideal bir futbolcu olduğunu belirtti. Süper Lig ekibi Konyaspor'un gurbetçi futbolcusu Tolga Ünlü (24) ile tanıtım konusunda anlaştıklarını hatırlatan Ebubekir Kaynar, “Futbol dünyasına önemli yatırımlar yapacağız. Sakarya'da alt yapı eğitimi alan ve daha sonra Boluspor'a gelen Emre Kılınç geleceği çok parlak bir isim. Bu nedenle Emre'ye Empero’nun teklifini götürecegiz” dedi.

"FUTBOLUN EMPEROLARINI BULACAGIZ"

Empero kelimesinin İtalyanca "imparator" anlamına geldiğini belirten Empero Amerika disbiretörü Ebubekir Kaynar, “Türk futbolunun son senelerde altyapıya gerekli önem verilmediği için kan kaybettiğini görüyoruz. Milli takim ve kulüp takımları bazında uluslararası başarımız düşüyor. Firma olarak futbolun yeni Emperolarını bulup, destekleyeceğiz. Bolusporlu Emre Kılınç’ın menajeri ile en kısa zamanda görüşüp, firmamızın reklâm yıldızı olması konusunda teklifimizi sunacağız. Konyasporlu Tolga Ünlü ile birlikte Emre firmamız Empero adını dünyaya duyuracak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2014, 19:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128