banner120

Emre Kılınç Galatasaray’da

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in ısrarla istediği Boluspor’un genç yıldızı 20 yaşındaki Emre Kılınç’la ilgili yapılan görüşmeler olumlu sonuçlandı.

 Emre Kılınç Galatasaray’da

Önceki gün Bolu’ya gelen Boluspor yönetimi ve Galatasaray yönetim kurulu üyeleri dün sabah saatlerinde el sıkıştılar. Sarı-kırmızı yöneticilerle masaya oturan Boluspor’un çiçeği burnunda Başkanı Mehmet İnceayan, Galatasaray’ın ısrarla istediği oyuncuyu 850 bin TL bonservis bedelinin yanı sıra sonraki satıştan %20’lik pay karşılığında Galatasaray ile el sıkıştı. İnceayan ayrıca, Galatasaraylı yöneticilerden Emre Kılınç’ın transferi karşılığında iki oyuncu ve Bolu’da hazırlık maçı oynamaya ikna etti.

KULÜPTEN AÇIKLAMA GELDİ

Boluspor kulübünden yapılan açıklama ise şöyle “Geçtiğimiz günlerde, Galatasaray Futbol klubü A takımı idari menajeri ile Cenk Ergen ile oyuncumuz Emre Kılınç transferi konusu görüşülmüş olup oyuncumuzun da isteği ile prensip anlaşmasına varılmıştır. İlerleyen günlerde maddi konularda da anlaşma yapılarak oyuncumuzun Galatasaray’a transfer edilmesi Boluspor için de büyük bir onur olacaktır” 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2013, 20:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124