EN ÇOK NECİP ÇARIKÇI SEVİNDİ…

Geçtiğimiz akşam bugünden itibaren ortak hareket etmek, birlik olmak, organizasyonlarda ve çalışmalarda Boluspor çatısı altında toplanmak amacı ile bir araya gelen Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneği ile Boluspor 1965 Boluspor...

EN ÇOK NECİP ÇARIKÇI SEVİNDİ…

Geçtiğimiz akşam bugünden itibaren ortak hareket etmek, birlik olmak, organizasyonlarda ve çalışmalarda Boluspor çatısı altında toplanmak amacı ile bir araya gelen Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneği ile Boluspor 1965 Boluspor Taraftarlar Derneğinin bu buluşması en çok başkan Necip Çarıkçı'yı sevindirdi. Çarıkçı verilen birlik beraberlik mesajlarından dolayı memnun olduğunu ifade ederken, emeği geçenleri kutladığını belirtti.

 

Başkan Çarıkçı "İki derneğin birlikte hareket etme kararından oldukça memnunum. Takımımız bu birlik ve beraberlikle gelecek yıllarda daha başarılı olacak, geleceğini sağlam temeller üzerine oturtacaktır. Yönetim, taraftar ve basın olarak el ele verirsek, bütün zorlukların üstesinden geliriz. Bu bütünlüğü sağlayan taraftar derneklerimizi kutluyorum" dedi.

Derneklere bir ziyaret gerçekleştireceğini söyleyen başkan Necip Çarıkçı "Kongreden sonra derneklerimiz bizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuşlardı. Malum bu ara hem transfer çalışmaları, hem sezon öncesi çalışmalar, hem de ekonomik çalışmalar nedeniyle tempolu günler geçiriyoruz. Yoğunluğun biraz azalması ile ilk işim derneklere bir ziyaret gerçekleştirmek olacak. Taraftarlarımızla bir araya gelerek, onların sorunlarını dinleyip, gelecek için neler yapabiliriz diye fikir alışverişinde bulunmak istiyorum" dedi. 

 

Kaynak: www.spor14.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128