Engin Aktürk Kocaeli Birlik Sportif AŞ ile anlaştı

Transfer çalışmalarını büyük bir gizlilik içinde yürüten Kocaeli Birlik Sportif A.Ş., önceki akşam son olarak Boluspor forması giyen Engin Aktürk'ü Kocaeli'ne getirdi ve bu futbolcuya imza attırdı.

 Engin Aktürk Kocaeli Birlik Sportif AŞ ile anlaştı

Kocaeli ekibinde yönetim teknik direktör Mustafa Kemal Kılıç'ın istediği isimlerden birini daha kadroya kattı. Sekapark Otel'de gerçekleştirilen görüşmenin ardından Aktürk, kendini Kocaeli Birlik Sportif A.Ş'li yapan sözleşmeyi imzaladı. Son haftayı oldukça hareketli geçiren Kocaeli Birlik Sportif A.Ş.'de, kamp krizi sonunda çözüldü. Teknik direktörünü belirlemesinin ardından hızlı bir şekilde kadrosunu oluşturmaya çalışan Kocaeli ekibinde yönetim bu arada kamp yeri alternatiflerini teknik ekibe sundu. Önce Kartepe olarak belirlenen kamp adresi, teknik direktör Mustafa Kemal Kılıç'ın verdiği olumsuz rapor üzerine değişti.

NEVŞEHİR'DE KARAR KILINDI

Yönetim, bir yandan transfer çalışmalarını yürütürken, diğer yandan da alternatif kamp yeri araştırmasına başladı. Teknik heyet son gün kamp yerinde karar kıldı. Kocaeli Birlik Sportif A.Ş., dün Sekapark Otel'de toplanarak ve kampa girdi. Kocaeli ekibinin kamp yapacağı yer son gün belli olurken, takımın kampta giyeceği malzemeler gibi birçok şey netlik kazanmış değil.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2014, 23:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER