Engin’den moral yemeği

Boluspor’un tecrübeli defans oyuncusu Engin Aktürk son haftalarda yaşanan moral bozukluğu nedeniyle takım arkadaşlarına Panorama Otelde moral yemeği verdi.   Hafta sonu Şanlıurfaspor maçına galibiyet parolasıyla...

Engin’den moral yemeği

Boluspor’un tecrübeli defans oyuncusu Engin Aktürk son haftalarda yaşanan moral bozukluğu nedeniyle takım arkadaşlarına Panorama Otelde moral yemeği verdi.

 

Hafta sonu Şanlıurfaspor maçına galibiyet parolasıyla hazırlanan Boluspor, dün öğlen yemeğinde bir araya geldi. Kırmızı-beyazlı oyuncu Engin Aktürk eski yöneticilerden Mehmet Turan’ın işletmeciliğini yaptığı Panorama Otel’de arkadaşlarına yemek ikramında bulundu.

Son günlerde moral motivasyona çok ihtiyacı olan ekibimizde ikinci kaptanlardan Engin Aktürk’ün bu jesti karşısında biraz olsun stres atan kırmızı beyazlı oyuncular moral bulurlarken teşekkür etmeyi de unutmadılar. Karacasu’da bulunan Panorama Otelin doğasına ve güzelliği karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen kırmızı beyazlı oyuncular futbolcu arkadaşları Engin Aktürk’ün bu jesti karşısında bir kez daha teşekkür ettiler. Düzenlenen yemekte kırmızı-beyazlı oyuncular bir birleri ile uzun sohbetler ederlerken zorlu Şanlıurfaspor maçı öncesi moral depoladılar. Panorama otelde düzenlenen moral yemeğine Başkan Abdullah Abat ve birçok yönetici katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128