Ercoşkun, Boluspor kampına gidiyor

Antalya Riu Kaya Belek Otel’de ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Boluspor kampına AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun bu sabah hava yoluyla Boluspor kampına gitti.      Ocak ayının başından bu yana tüm...

Ercoşkun, Boluspor kampına gidiyor

Antalya Riu Kaya Belek Otel’de ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Boluspor kampına AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun bu sabah hava yoluyla Boluspor kampına gitti.   

 

Ocak ayının başından bu yana tüm hızıyla ikinci yarı için çalışmalarının sürdüren teknik heyet ve futbolculara moral vermek ve yönetiminde yanında olduğunu belirtmek için Boluspor’un Antalya Belek’te bulunan Riu Kaya Otel’e gidecek olan Ercoşkun,  bu sabah Antalya’da olacak. İkinci yarı öncesi takıma moral vermek için kampa katılacağını belirten Ercoşkun “İkinci yarı inşallah ilk yarıdan çok daha iyi olacak. Takımımız Oğuz hoca ile birilikte ilk yarının sonlarına doğru iyi bir çıkış yakaladı. Yeni transferlerle ekibimizin sezon sonunda mutlu sona ulaşacağına inanıyorum” dedi.

Bu sabah saatlerinde Antalya Belek’te bulunan Riu Kaya Otel’e, AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ve AK Parti il yönetiminden, aynı zamanda Boluspor yönetim kurulu üyesi olan Nadi Okur’la birlikte Belek’e gidecek olan Ercoşkun “Önceki yıllarda olduğu gibi geleneksel hale gelen ziyaretlerimiz, hem destek vermek, hem de moral ziyareti kapsamında olacaktır” dedi. Yapılan ziyaretle hem takımı izliyoruz, hem de yönetici arkadaşlarla da bir araya geliyoruz diyen Ercoşkun “Takımı yanında olmak bizi heyecanlandırıyor. Mutlu ediyor. İnşallah bu zamana kadar yapmış olduğumuz, destekler, maddi-manevi devam edecektir. İnşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşan taraf biz oluruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128