Ercoşkun, Boluspor kampını ziyaret etti

Boluspor’un Antalya Belek’de kamp yaptığı otele, AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun ziyaret ederek kırmızı-beyazlı oyunculara moral verdi.   AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun bu ziyaretleri geleneksel hale getirirken...

Ercoşkun, Boluspor kampını ziyaret etti

Boluspor’un Antalya Belek’de kamp yaptığı otele, AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun ziyaret ederek kırmızı-beyazlı oyunculara moral verdi.

 

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun bu ziyaretleri geleneksel hale getirirken her sen olduğu gibi bu senede kırmızı beyazlıları yalnız bırakmadı. AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, beraberinde, AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü yöneticilerden Nadi Okur, Sueno Otel müdürü Haşim Erdoğan ve Boluspor başkanı Abdullah Abat ile birlikte, Boluspor'un Antalya Belek’te 2. Devre kamp çalışmalarına devam ederken kamp devresindeki ikinci hazırlık maçı olan Alanyaspor ile yaptığı karşılaşmayı izledi.

Ercoşkun, Boluspor un başarısı için her zaman çaba sarf ettiklerini ifade ederek “Boluspor hem bizler hem de Türk futbolu için bir değer. Bizde Boluspor un başarısı için ne gerekiyorsa yapmaya gayret ediyoruz. Takımımızın Antalya da yaptığı kampı ziyaret ederek yanlarında olduğumuzu ve Boluspor un hedefine ulaşması için üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha belirttik. Ligin ikinci yarısında Boluspor un beklenen çıkışı yakalayacağına da inanıyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124