Ercoşkun’dan Hokeycilere destek sözü

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Hokey takımı Bolu milletvekili Ali Ercoşkun’u ziyaret etti.   Ziyarete takımın teknik sorumluları ve sporcular tam kadro katılırlarken, oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen sohbette...

Ercoşkun’dan Hokeycilere destek sözü

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Hokey takımı Bolu milletvekili Ali Ercoşkun’u ziyaret etti.

 

Ziyarete takımın teknik sorumluları ve sporcular tam kadro katılırlarken, oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen sohbette vekil Ercoşkun Hokeycilerin sıkıntılarına destek olacağının sözünü verdi. Hokey sporunun ilimizdeki ve ülkemizdeki durumunu aktaran AİBÜ Hokey takımı Bolu hokey takımımızın hem erkeklerde, hem bayanlar kategorisinde süper ligde mücadele eden ve büyükler ve küçükler kategorisinde de çok başarılı bir ekip olduğunu erkekler ve bayanlarda ülkemizi temsilen ilimizdeki milli sporcularımızın gitgide artığını belirttiler. Ligdeki son durumlarını aktaran hokeyciler yaptıkları ziyaretten ve AK parti Bolu milletvekili Ali Ercoşkun’un kendilerine yaklaşımlarından dolayı memnun olduklarını ifade ettiler.

Yapılan ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür eden vekil Ercoşkun “Futbol ve basketbol gibi sporların gölgesinde kalan hokeycilerimiz için elimizden ne geliyorsa yapmak istiyoruz. Onlarda ellerinden geldiğince ilimizi temsil ediyorlar. Böyle güzel bir spor branşında, yaptıkları başarılı çalışmalarda birazda tuzumuzun bulunması bizleri sevindirecektir. Kendilerine başarılar diliyorum” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128