Ercoşkun’un avukatlığı Uzun’a düşmez

ADD Bolu şube başkanı Elfaz Temiz Ak Parti üyesi Abdullah Uzun’un ADD üzerinden gündeme gelmeye çalıştığını iddia ederek; “Sayın Uzun kendisini Ak Parti’ye kabul ettirebilmek için ADD üzerinden...

Ercoşkun’un avukatlığı Uzun’a düşmez

ADD Bolu şube başkanı Elfaz Temiz Ak Parti üyesi Abdullah Uzun’un ADD üzerinden gündeme gelmeye çalıştığını iddia ederek; “Sayın Uzun kendisini Ak Parti’ye kabul ettirebilmek için ADD üzerinden prim yapma çabası içerisindedir.” Dedi.

 

Atatürkçü Düşünce Derneği Bolu şubesi başkanı Elfaz Temiz 15 Mart 2013 günü sosyal paylaşım sitesinde başkaları tarafından servis edilen Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun ve yanında bulunan 2 şahısla TBMM içerisinde çekilen bir fotoğrafın altına yorum yazdığını söyleyerek;”Bu yorum başkasının özel sayfasından yayınlandığı için yorumumu da o kişinin sayfasındaki fotoğrafı altına yaptım. Daha sonra paylaşım, o sayfa sahibi tarafından kaldırılmıştır. Yoksa kendimin yorumu kaldırması sözkonusu değildir.” Dedi.Temiz; “Sayın Milletvekili Ali Ercoşkunla çocukluğundan beri babası meslektaşım olduğu için özel bir yakınlığımız vardır. Şahsına haddini aşacak herhangi bir sözüm olmuşsa da elbette ki özür dilemesini de bilirim. Ülkemizin Kurtarıcısı ve Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün getirmiş olduğu Laik Demokratik Hukuk Devleti İlkelerinin bir bir yok edilmeye uğraşıldığı bugünlerde TBMM çatısı altında o  tip fotoğrafları görmemiz bizi ziyadesi ile üzmüştür. Kişisel olarak belirtmiş olduğum düşüncemin Atatürkçü Düşünce Derneği ile hiçbir ilgisi  yoktur.” Şeklinde konuştu.

 

 

Uzun ADD Üzerinden prim yapıyor

 

 ADD Bolu şube başkanı Temiz; “Bu olayı medyaya taşıyan Abdullah Uzunla ilgili olarak daha önce Has Partinin kapanmasıyla birlikte Ak Partiye geçtikten sonra yine bir sosyal paylaşım sitesinde ADD’ye çirkin saldırılarda bulunmuştu. Demek ki verdiğimiz cevapları anlamamış olacak ki kendisini Ak Parti’ye kabul ettirebilmek için ADD üzerinden prim yapma çabası içerisindedir.” Biçiminde konuştu.

 

 

Abdullah Uzun benim muhatabım değildir

 

Atatürkçü Düşünce Derneği Bolu şubesi başkanı Elfaz Temiz sözlerini şu şekilde noktaladı;

“Bu konuda Abdullah Uzun benim muhatabım değildir. Ayrıca Ali Ercoşkun’un da avukatı değilsiniz.28 Şubat sürecinden dem vurmuşsunuz. Ben 12 Eylülü çok iyi yaşamış birisi olarak darbe ve darbeciliğin her türlüsüne karşı olduğumu her ortamda belirttim, belirtmeye de devam edeceğim. Siz boşuna yargıç ve savcı rolünü üstlenmeyin. Sanırım yanlış meslek seçmişsiniz. Daha Önce Has Parti İl Başkanı iken AKP hakkında demediğiniz lafı bırakmadınız hatta Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin Yılmaz’ın hakkında 17 maddelik bir suçlayıcı bir dosyanız olduğunu ve bunu da diye kapı kapı  dolaştığınızı çok iyi biliyoruz. Hatta bir internet sitesi kurup belediye başkanı aleyhinde neler yazdığınızı da çok iyi biliyoruz.  Allah aşkına şimdi Ne oldu da dut yemiş bülbül gibi sustunuz. Ayrıca yetkiniz olmadığı halde gündeme gelmek için il ve ilçe başkanı gibi konuşmanız o partide bazılarının canını sıkabilir. Unutmayın ki partinizde sizi ne belediye başkanı ne de milletvekili yapmazlar. Onun için oturun oturduğunuz yerde.”

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124