banner120

Ereğli Belediyespor rahat kazandı! 57-36

Küçük Kızlar Basketbol Kulüp müsabakaları dün gerçekleştirilen iki karşılaşma ile start aldı. Günün ikinci karşılaşmasında Zonguldak Ereğli Belediyespor ile Eskişehir Anadolu Üniversitesi...

Ereğli Belediyespor rahat kazandı! 57-36

Küçük Kızlar Basketbol Kulüp müsabakaları dün gerçekleştirilen iki karşılaşma ile start aldı. Günün ikinci karşılaşmasında Zonguldak Ereğli Belediyespor ile Eskişehir Anadolu Üniversitesi spor kulübü karşı karşıya geldi. Maç boyunca üstün olan Zonguldak Ereğli Belediyespor sahadan 57-36 galip ayrılarak birde bir yaptı.

 

Küçük Kızlar Basketbol Kulüp müsabakaları dün gerçekleştirilen iki karşılaşma ile start aldı. Günün ikinci karşılaşmasında Zonguldak Ereğli Belediyespor ile Eskişehir Anadolu Üniversitesi spor kulübü karşı karşıya geldi. Maçın ilk dakikalarından itibaren üstünlüğü ele geçiren Zonguldak Ereğli Belediyespor ilk periyotta 13-8 önde olan taraf olmayı başardı. İkinci, periyotta da üstünlüğünü kaybetmeyen Zonguldak Ereğli Belediyespor bu periyotu da 26-16 önde kapatarak devreye mutlu giren taraf oldu. Devreden sonra da yine iyi başlayan taraf Zonguldak Ereğli Belediyespor oldu ve farkı arttırmaya devam etti. Periyotun sonunda 40-23 gibi farklı bir sonuç yakalamayı başardı. Son periyota rahat bir başlangıç yapan Zonguldak Ereğli Belediyespor antrenörü bu periyotta bütün oyucularına şans verdi. Dışardan giren oyuncularda ilk beşteki oyuncuları aratmadı ve maçın sonunda 57-36 gibi farklı bir skorla sahadan galip ayrılmayı başaran taraf Zonguldak Ereğli Belediyespor oldu. Bu sonuçla turnuvaya galibiyetle başlayan bir diğer takım oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124