Ereğli Belediyespor zorlanmadı! 95-22

Küçük Kızlar Basketbol Kulüp müsabakaları dün gerçekleştirilen iki karşılaşma ile devam edildi. İlk karşılaşmada Zonguldak Ereğli Belediyespor ile Bartın Üniversitesi Spor Kulübü karşı karşıya...

Ereğli Belediyespor zorlanmadı! 95-22

Küçük Kızlar Basketbol Kulüp müsabakaları dün gerçekleştirilen iki karşılaşma ile devam edildi. İlk karşılaşmada Zonguldak Ereğli Belediyespor ile Bartın Üniversitesi Spor Kulübü karşı karşıya geldi. Zonguldak Ereğli Belediyespor zayıf rakibi karşısında hiç zorlanmadan sahadan 95-22 galip ayrıldı ve ikide iki yaptı.

 

Küçük Kızlar Basketbol Kulüp müsabakaları dün gerçekleştirilen iki karşılaşma ile devam edildi. İlk karşılaşmada Zonguldak Ereğli Belediyespor ile Bartın Üniversitesi Spor Kulübü karşı karşıya geldi. Zayıf rakibi karşısında ilk periyotta biraz zorlanan Zonguldak Ereğli Belediyespor ilk periyotta sadece 12 sayı buldu ve periyotu 12-2 önde tamamladı. İkinci periyotta ise sahada çok farklı bir Zonguldak Ereğli Belediyespor vardı ve bu periyotta tam 35 sayı bularak, rakibine de sadece 5 sayı şansı tanıyarak periyotu 47-7 galip olarak tamamlayarak ilk devreyi önde kapattı. Devreden sonra da sayılarına kaldığı yerden devam eden Zonguldak Ereğli Belediyespor farkı açarak periyotu 73-15 önde tamamladı. Son periyota rahat bir şekilde giren Zonguldak Ereğli Belediyespor ilk karşılaşmasında olduğu gibi yine 5 oyuncu değişikliği ile periyota başladı ama mücadelede farklılık olmadı ve farkı açmaya devam etti. Periyotun sonunda skorboardda 95-22 Zonguldak Ereğli Belediyespor üstünlüğü gözlemlenirken bu sonuçla Zonguldak Ereğli Belediyespor iki karşılaşmasından da galibiyetle ayrıldı ve gruptan çıkma yolunda son engeli olan Kırıkkale S.H.Ç.K.S.K ile yapacağı karşılaşmayı beklemeye başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER