Erginer “Bizim için çok önemli bir maçtı”

Manisaspor teknik direktörü Reha Erginer, Boluspor maçı sonrası yaptığı açıklamada “Bizim için çok önemli bir maçtı. Mutlak kazanmak istiyorduk. 3 haftadır mağlup oluyorduk. Çok zor bir...

Erginer “Bizim için çok önemli bir maçtı”

Manisaspor teknik direktörü Reha Erginer, Boluspor maçı sonrası yaptığı açıklamada “Bizim için çok önemli bir maçtı. Mutlak kazanmak istiyorduk. 3 haftadır mağlup oluyorduk. Çok zor bir maçtı” dedi.

 

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Manisaspor Teknik Direktörü Reha Erginer, “Bizim için çok önemli bir maçtı. Mutlak kazanmak istiyorduk. 3 haftadır mağlup oluyorduk. Çok zor bir maçtı. Rakibimiz çok kapandı. Böyle maçları oynamak çok zordur, o yüzden futbolcularımı ayrıca tebrik ediyorum. Çok dikkatli hücumlar yapmamız lazımdı ve oyuncularımız bunu 90 dakika boyunca oyun disiplininden kopmadan çalıştı. Genelde topa hâkimdik. 3 haftalık periyottan sonra bizim için sevindirici bir galibiyet oldu” diye konuştu.

Volkan “Pes etmedik”

Takım olarak zor bir 3 hafta geçirdiklerini kaydeden kaleci Volkan Babacan, “Mağlup olsak da her zaman nasıl oynadığımızı her zaman bildik. Birbirimizin ne kadar istekli olduğunu her zaman biliyorduk. Mutlak 3 puan almamız gereken bir maçtı. Pes etmedik, bugün 3 puan aldık yolumuza devam ediyoruz” diye konuştu.

Burak Can “Bu galibiyet çok iyi oldu”

Manisaspor genç oyuncusu Burak Can Balcı ise, iyi bir maç olduğuna değinerek, “3 hafta boyunca sadece skor olarak geçirdiğimiz maçlardan sonra aldığımız bu galibiyet çok iyi oldu. Her zaman iyiye doğru gideceğimizi biliyorduk. İnşallah bizim tekrar çıkış maçı olur” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128