Erginer “Bu maç 6 puanlık maçtı”

Deplasmanda kazanılan Albimo Alanyaspor maçının ardından yayıncı kuruluşun kameralarına konuşan Boluspor Teknik Direktör Reha Erginer, “Maça bir puan için çıkmadık. Hafta içinde iyi hazırlandık. Giresunspor maçında alınan beraberliği unutturmak için galip gelmemiz gerekiyordu. Bunu zorda olsa başardık” dedi.

 Erginer “Bu maç 6 puanlık maçtı”

Boluspor Teknik Direktör Reha Kemal Erginer, 3-0 kazandıkları maçın ardından yaptığı açıklamada “Maçın zor olacağı başından belliydi. Kısa süre olmasına rağmen iyi hazırlandık. Bundan önceki oynadığımız maçlara göre taktiksel olarak değişikliğe gittik. Bu maç 6 puanlık maçtı. Alanyaspor’un 14 puanı, bizim de 9 puanımız vardı. 3 puan alarak aradaki farkı kapattık. İki takımda kötü niyetli değildi. Maçın çok fazla sert geçtiğini düşünmüyorum. Bilal’i kırmızı kartından 30 saniye önce uyardım. Ama olmayacak pozisyonda haklı bir kart görerek takımı 10 kişi bıraktı. Maçın hırsından olduğunu düşünüyorum. İç sahada yaptığımız kayıpları kapattığımız taktirde işler daha da güzel gidecek” dedi.

HİÇBİR MAÇA BİR PUAN İÇİN ÇIKILMAZ

Alanyaspor maçına 1 puan için mi çıktınız? Sorusuna tecrübeli hoca “Hiçbir maça bir puan için yada mağlup olmak için çıkılmaz. Geçen hafta alınan beraberliği affettirmek istiyorduk. Biz takımla kazanacağımıza inanıyorduk. Bu sahadan mağlup da ayrılabilirdik” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2014, 21:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER