Erginer, Defans zaafını önlememiz şart!

Ligde gol sıkıntısını çözen, ancak defansta yapılan hatalar nedeniyle kalesinde 10 gol gören Boluspor'da Teknik Direktör Reha Erginer’in, ara transferde yönetime, savunmaya takviye konusunda rapor vermesi bekleniyor.

 Erginer, Defans zaafını önlememiz şart!

Şuana kadar maç başına kalelerinde ortalama 2 gol gördüklerini söyleyen Teknik Direktör Reha Erginer, “Savunmada bir türlü önlem alamadık. Altınorduspor maçına, bu sorunu çözmüş olarak çıkmayı istiyoruz. Ara transfer döneminde de önceliğimiz, kesinlikle savunmayı takviye etmek olacak” dedi. Boluspor iç sahadaki 2.galibiyetini almaya çalışacak. PTT 1. Ligi'nde 5 haftada kalesinde 10 gol gören grubun 13.sırasındaki Boluspor, milli maç arasında bu zaafını gidermeye çalışıyor.

Erginer, “Maç başına kalemizde neredeyse ortalama 2 gol görüyoruz. Bu yüksek bir rakam. Defans zaafını önlememiz şart” dedi. Erginer, “Hücum anlamında sıkıntımız yok ama, savunmada bir türlü önlem alamadık. Altınorduspor maçına, bu sorunu çözmüş olarak çıkmayı istiyoruz. Ara transfer döneminde de önceliğimiz, kesinlikle savunmayı takviye etmek olacak” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2014, 18:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124