Erginer’den genç isimlere veto

Sezon başında alt yapıdan A Takıma çıkarılan oyuncular Belek kampı öncesi neşter yedi. Ekibimizin sezon başı kampına katılan ve daha sonra sezonun ilk devresinde A2 takımında forma giyen oyunculardan bazıları Antalya kampına götürülürken, diğer isimler Bolu’da kaldı.

 Erginer’den genç isimlere veto

Haber: Hamza TÜRDÜ

Sezon başında birçok oyuncu A takımla birlikte kadroya alınıp forma beklerken bu şansı iyi değerlendiren Umut Meraş, Mehmet Can ve Yasin Dülger Antalya Belek kampına götürülürken, bu isimlere sezon başında A takımla antrenmanlara çıkmayan U21 takımın kalecisi Kadir Kahveci de kampa götürülerek şans buldu.

ERGİNER’İN GÖZÜNE GİREMEDİLER

Boluspor’da genç oyuncular sınıfı geçemedi. Geçtiğimiz sezonlar da yapılan devre arası Boluspor kamplarına alınan genç oyuncular bu sezon Belek kampına gelemedi. Teknik direktör Reha Erginer’in fırsat buldukça U21 takımının maçlarını yakından takip ettiği bilinirken, bu maçlar sonrasında genç oyuncuların Erginer’in gözüne giremediği göründü.

DİĞER OYUNCULARA KADİR KAHVECİ EKLENDİ

Sezona alt yapıya takviyelerle merhaba diyen Boluspor gençlik geliştirme merkezi, A takıma oyuncu vermeye çalışsa da şimdiki görüntüyle bunda başarısız oldu. 24 kişilik bir kadro yapısıyla ikinci yarıya hazırlanan Boluspor’da kadro içinde bulunan mevcut gençlerin dışında sadece U21 takımından kaleci Kadir Kahveci kampa getirildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2015, 17:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128