Erginer’den oyunculara uyarı

Boluspor, yeni sezon hazırlıklarını önceki gün akşam yaptığı antrenmanla devam etti. Antrenmana ısınma hareketleriyle başlayan kırmızı-beyazlılar ısınma koşusunun ardından 11'e 11 taktik çalışması gerçekleştirdi.

 Erginer’den oyunculara uyarı

Yeni sezon hazırlıklarını günde yaptığı çift antrenmanla sürdüren Boluspor, önceki akşam gerçekleştirilen antrenmanda 11’e 11 taktik çalışması gerçekleştirdi. Antrenman öncesi kırmızı-beyazlı oyuncularla saha ortasında yaklaşık 10 dakika süren bir konuşma yana genç teknik adam Reha Kemal Erginer oyuncularını sert bil dille uyardı. Saha ortasında oyuncularıyla yaptığı toplantıda Erginer’in “Yeni sezonun başlamasına az bir süre kaldı. Artık kendime gelelim ve daha çok çalışalım. Önümüzde az bir süre kaldı. Herkes kendine iyi baksın sakatlık istemiyorum. Sizlere güveniyorum” dediği öğrenildi.

Antrenmana daha sonra düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, topla ısınma hareketlerinin ardından kırmızı-beyazlılar teknik direktör Reha Erginer nezaretinde dar alana kurulan alanda 11’e 11 taktiksel çalışma yaptı. Daha çok çabukluk ve hızlı düşünüp karar vermeye yönelik yapılan çalışmada oyunu sık sık durduran Erginer, oyuncularını sert dille uyararak istediklerini oyuncularına yapmalarını istedi. Yaklaşık 1,15 dakika süren çalışmanın ardından oyuncular antrenmanı stretching hareketleriyle sonlandırdı.    

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2014, 20:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER