ERMAN ERGİN HAZIR DEĞİL!

Boluspor'da 3'üncü sezonunu geçirecek olan ancak, geçtiğimiz yıl Karşıyaka maçında önemli bir sakatlık yaşayan tecrübeli oyuncu Erman ile ilgili Boluspor teknik direktörü açıklamada bulundu....

ERMAN ERGİN HAZIR DEĞİL!

Boluspor'da 3'üncü sezonunu geçirecek olan ancak, geçtiğimiz yıl Karşıyaka maçında önemli bir sakatlık yaşayan tecrübeli oyuncu Erman ile ilgili Boluspor teknik direktörü açıklamada bulundu.

 

Taraftarlardan bu konuda yoğun bir şekilde yorumların geldiğinin hatırlatılması üzerine genç teknik adam "Erman bu sezon başında Boluspor'a transfer edilmiş olsaydı, en iyi transferlerimizden biri olacaktı. Ama geçirmiş olduğu ciddi bir sakatlık. Erman’ın da faydalı olacağı dakikalar ve süreler olacaktır mutlaka " dedi.

Zamanı gelince Erman formasına kavuşacaktır

Tecrübeli oyuncunun henüz hazır olmadığını belirten Arslan "Erman hem hazırlık kampında, hem de antrenmanlarda canla başla çalışıyor. Sakatlığı geçti ancak, henüz tam olarak hazır değil.  Tam olarak iyileşmeden onu kaybetmek istemiyoruz. Erman'ın hazır olacağı bize katkı sağlayacağı zaman geldiğinde ona o formayı veririz. Maçtan önce 5 hoca ile birlikte yaptığımız toplantılarda bütün hocalarımız Erman'ın sakatlığının geçmediğinin farkında olacak ki bize önermediler" dedi.

Bir kaç hafta sonra hazır olabilir

Erman’a sonuna kadar güvendiğini ifade eden Arslan, “Eğer gerçekten Erman iyileşirse biz onu baş tacı yaparız. Çünkü Boluspor forması altında sakatlanmış bir oyuncu. Eğer ben Erman'a inanmamış olsam, takımdan gönderin raporunu verirdim. Bir kaç hafta içinde hazır olacağına inanıyorum" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128