Erman Ergin’den Haberlere Cevap!

Boluspor’un tecrübeli futbolcusu Erman Ergin, hakkında çıkan transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi.   Boluspor’a 2009-2010 sezon başında transfer olan ve 3 senedir Boluspor formasını...

Erman Ergin’den Haberlere Cevap!

Boluspor’un tecrübeli futbolcusu Erman Ergin, hakkında çıkan transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

 

Boluspor’a 2009-2010 sezon başında transfer olan ve 3 senedir Boluspor formasını başarıyla taşıyan Boluspor’un tecrübeli futbolcusu Erman Ergin hakkında çıkan Boluspor’dan ayrılıyor haberlerine açıklık getirdi.

Geçtiğimiz sezon ligin ilk devresinde oynanan Karşıyaka maçında sakatlanarak 1 sene formasından uzak kalan tecrübeli futbolcu, sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada “Kendime göre vefalı bir insanım, benim sakatlığımda bana sonuna kadar sahip çıkan sezon başı tekrar benimle anlasan bir kulübe ben ayrılmak gitmek istiyorum hiçbir zaman diyemem.” dedi.

Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı ile durumu hakkında konuştuğunu belirten tecrübeli futbolcu “Başkanla durumum ile ilgili görüştüm. Kendisine de bir başkanla değil, bir abiyle görüşüyormuş gibi görüşmek istediğimi söyledim. Boluspor'dan ayrılmayı düşündüğüm kesinlikle doğru değildir. Haberde çıkan eski performansından uzak iddiasına kesinlikle katılmıyorum. Forma şansı bulduğumda, bundan önce olduğu gibi sakatlanmak pahasına da olsa, Boluspor'a yürekten hizmet edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Beni seven ve bana destek olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128