Erman Toroğlu'ndan Şenol Güneş'e ilginç tepki

Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, yazdığı kitapta Şenol Güneş'in futbolculuk döneminde şike yaptığını öne sürmüştü. Bu olay üzerine harekete geçen deneyimli teknik direktör, Toroğlu'nu mahkemeye vermişti.

Erman Toroğlu'ndan Şenol Güneş'e ilginç tepki

Haber: Uğur Balaban

Erman Toroğlu ise bu tepkiye ilginç bir şekilde karşılık verdi. Kendisini futbolculuğunda şike yapmakla suçlayan Erman Toroğlu'na karşı dava açan Şenol Güneş, ünlü yorumcu için konuşma sınırlaması talep etti. Toroğlu ise bu duruma tepki vererek ağzını bantladı.

"İsteğini yerine getirdim"

Şenol Güneş'in konuşma sınırlandırılmasına karşı Erman Toroğlu, ''Yazdığım kitap üzerine Şenol Güneş susmam konusunda yasal tedbir istemiş, bende isteğini yerine getirdim!'' ifadelerini kullandı.

Ne olmuştu?

Ünlü futbol yorumcusu Erman Toroğlu, kitabında Süper Lig'in 1976-1977 sezonundaki Trabzonspor-Zonguldakspor maçında sonucun berabere bitmesi için şike yapıldığını öne sürdü. Göztepe'nin düştüğü bu maç sonrası Toroğlu, durumun ortaya çıkmasından sonra dağıtılan parayı, Şenol Güneş hariç, diğer herkesin iade ettiğini yazdı. Bunun ardından tecrübeli teknik adam Şenol Güneş, Toroğlu'nu mahkemeye verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128