Erman ve Onur Türk’ün yeni takımları…

Boluspor'da transferin son gününde büyük bir hareketlilik yaşanırken, kadroda bazı oyuncular ile de yollar ayrıldı. Kırmızı beyazlı ekipte Erman ve Onur Türk'te ayrılan diğer iki isim oldu.   Erman Kartalspor'a Başkan...

Erman ve Onur Türk’ün yeni takımları…

Boluspor'da transferin son gününde büyük bir hareketlilik yaşanırken, kadroda bazı oyuncular ile de yollar ayrıldı. Kırmızı beyazlı ekipte Erman ve Onur Türk'te ayrılan diğer iki isim oldu.

 

Erman Kartalspor'a

Başkan Çarıkcı yaptığı açıklamada Erman'ın bonservisi ile Kartalspor'a verildiğini belirtti. Tecrübeli oyuncu için övgü dolu sözler sarf eden Çarıkcı "Erman çok sevdiğimiz bir futbolcumuzdu. Kendisi ile dün akşam bir görüşme yaptık. karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Boluspor'a emek vermiş, bu takım için sakatlanmış bir oyuncumuzdu" dedi.

Orhun Konya Şekerspor'a, Cafercan Giresunspor'a

Genç Orhun’u Konya Torku Şekerspor’a kiralık olarak gönderen Boluspor, halen bonservisi Boluspor'da olan Cafercan'ı Giresunspor'a gönderiyor. 

Onur Türk Körfezspor'a

Göztepe ile temasları olan Onur Türk ise Körfezspor yolunu tuttu. Bu oyuncu devre arasında gitmek istediğini belirtmişti.  Göztepe ile anlaşamayan Onur Serhat Güller'in çalıştırdığı Körfezspor ile büyük ölçüde anlaşttı. ’ün kendisinin Göztepespor’la temasları vardı. Bizden izin istemişti ve biz kendisine izin vermiştik. Umutla beklediği Göztepespor maalesef olmadı. Büyük ihtimalle Körfezspor’la anlaşma sağlayacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128