Eser, 11 hafta sonra kaleye geçti

Sezona çok iyi başlamasına rağmen yaşadığı sakatlıklar sonrası sahalardan uzun süre uzak kalan ve K.Erciyesspor maçında Serdar Kulbilge’nin sarı kart cezalısı olmasından dolayı kaleyi devralan tecrübeli eldiven...

Eser, 11 hafta sonra kaleye geçti

Sezona çok iyi başlamasına rağmen yaşadığı sakatlıklar sonrası sahalardan uzun süre uzak kalan ve K.Erciyesspor maçında Serdar Kulbilge’nin sarı kart cezalısı olmasından dolayı kaleyi devralan tecrübeli eldiven Eser Altın aylar sonra kaleye geçti.

 

En son ligin15.haftasında deplasmanda oynadığımız Bucaspor maçında forma giyen ve maçın 85.dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan tecrübeli file bekçisi Eser Altın, 11 hafta sonra kaleye geçti. Serdar Kulbilge’nin cezalı olduğu haftada K.Erciyesspor maçında forma giyen tecrübeli eldiven Eser Altın, gösterdiği performansla kırmızı-beyazlı taraftarlardan büyük tepki aldı.

Gollerde hatalı çıkış yaptı

Kayseri Erciyesspor maçında yediğimiz 3’üncü ve 4’üncü golle yaptığı hatalarla kalemizde gol yememize neden olan tecrübeli eldiven formsuz grafiğiyle de dikkat çekti. Maç sonrası oldukça üzgün görünen tecrübeli eldiveni kaleci antrenörü Murat Göksu teselli etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER