Eser “Erciyesspor maçını kazanacak güçteyiz”

Bu sezonki performansıyla göz dolduran ve yaşadığı sakatlıklar nedeniyle formasından uzun süre uzak kalan tecrübeli eldiven Erser Aldın hafta sonu oynanacak olan K.Erciyesspor maçında kaleci Serdar Kulbilge’nin cezalı...

Eser “Erciyesspor maçını kazanacak güçteyiz”

Bu sezonki performansıyla göz dolduran ve yaşadığı sakatlıklar nedeniyle formasından uzun süre uzak kalan tecrübeli eldiven Erser Aldın hafta sonu oynanacak olan K.Erciyesspor maçında kaleci Serdar Kulbilge’nin cezalı olmasından dolayı kalemizi koruyacak.

 

İyi performans sergilediği dönemlerde şansı bir şekilde sakatlanan ve teknik direktör Oğuz Çetin’in geldiği günden buyana kaleci Serdar Kulbilge’nin her geçen hafta yükselen performansından dolayı yedek soyunan tecrübeli eldiven Eser Altın, bu hafta oynanacak olan K.Erciyesspor maçında Boluspor kalesini koruyacak.

Biz takım olarak inandık

Kırmızı-beyazlı taraftarların gönlünde taht kuran tecrübeli eldiven Eser Altın, zorlu K.Erciyesspor maçı öncesi gazetemize önemli açıklamalarda bulundan. Eser Altın gazetemize yaptığı açıklamada “İyi performans sergilediğim maçlarda şansız sakatlıklar yaşadım. Serdar ağabeyin bu hafta sarı kart cezalısı olmasından dolayı K.Erciyesspor maçında kaleyi ben koruyacağım. Zorlu bir maç bizi bekliyor. Ama biz takım olarak inandık. Kazanacak güçteyiz. K.Erciyesspor maçında takımım adına elimden gelenin en iyisini yapacağım. Bu konuda kimsenin kuşkusu olmasın” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER