Eser Altın gün sayıyor!

Samsunspor maçında ağır bir sakatlık yaşan ve bir dizi ameliyat geçiren tecrübeli eldiven Eser Altın, hem formdan düşmemek hem de arkadaşlarına moral vermek adına antrenmanlara çıkarak düz koşularına devam...

Eser Altın gün sayıyor!

Samsunspor maçında ağır bir sakatlık yaşan ve bir dizi ameliyat geçiren tecrübeli eldiven Eser Altın, hem formdan düşmemek hem de arkadaşlarına moral vermek adına antrenmanlara çıkarak düz koşularına devam ediyor. Tecrübeli file bekçisi Eser’in 2 hafta sonra sahalara döneceği öğrenildi.

Yaklaşık 4 hafta önce Samsunspor ile oynanan maçta sakatlanarak ameliyat olan kaleci Eser Altın önümüzdeki hafta oynanacak olan Konyaspor maçından sonra takımla birlikte idmanlara başlayabileceğini söyledi. Tecrübeli eldiven Eser sakatlığını hızla atlattığını ve iyileşme sürecinin gayet iyi gittiğini belirterek, “2 hafta içinde ameliyat olduğum doktora kontrole gideceğim. Kontrolden sonra durumum iyice netlik kazanacak. Büyük ihtimalle Konyaspor maçı sonrasında takımla birlikte idmanlara çıkmaya başlayacağım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124