Eser Altın, Taburcu oldu

Samsunspor maçının 5.dakikasında rakibiyle çarpışan ve burnunda, elmacık kemiğinde ve yüzünde kırıklar tespit edilen ve yaklaşık 1 haftadır Samsun Medicana Hastanesinden tedavi gören tecrübeli file bekçisi...

Eser Altın, Taburcu oldu

Samsunspor maçının 5.dakikasında rakibiyle çarpışan ve burnunda, elmacık kemiğinde ve yüzünde kırıklar tespit edilen ve yaklaşık 1 haftadır Samsun Medicana Hastanesinden tedavi gören tecrübeli file bekçisi Eser Altın taburcu oldu. Eser’i tedavi sürecince nişanlısı Aysu Kaya yalnız bırakmadı.

 

Samsunspor maçında rakibiyle şansız bir şekilde çarpışarak, Samsun Medicana Hastanesine kaldırılan ve hastanede yapılan müdahaleler sonrası burnunda, elmacık kemiğinde ve yüzünde kırıklar tespit edilen tecrübeli eldiven Eser Altın taburcu oldu. Dün sabah yapılan son kontroller sonrası Samsun Medicana Hastanesinden taburcu olan tecrübeli file bekçisi Eser Altın “Tedavi sürecimde benimle yakından ilgilenen Medicana Hastanesi personellerine özellikle Halit Urgan,Volkan Bertan, Remzi Karsı ve Sezgin Kaçak’a ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Tedavi sürecim çok iyi geçti. İnşallah 1,5 ay sonra sahalara döneceğim. Ameliyat sonrası yüzümde meydana gelen şişliklerin geçmesi 20-25 günü bulacağı söylenildi. Ancak koşmam için herhangi bir sıkıntı olmadığı, takım ile çalışmalara yapılacak olan özel maske ile 20 gün sonra başlayabileceğim” diye konuştu.

Samsun Medicana hastanesinde tedavi gören ve dün sabah yapılan tetkikler sonucu taburcu olan Eser Altın’ı tedavi sürecince nişanlısı Aysu Kaya yalnız bırakmadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124