Eser, düşünmek için zaman istedi

Geçtiğimiz sezon başı yaşadığı sakatlık nedeniyle kaleyi Serdar Kulbilge’ye kaptıran tecrübeli eldiven Eser Altın, dün Boluspor tesislerine gelerek transfer komitesiyle bir araya geldi. Yapılan görüşmeler sonrası tecrübeli eldivenin düşünmek için 2-3 gün izin istediği belirtildi.

 Eser, düşünmek için zaman istedi

Haber: Hamza Türdü

Boluspor’da yeni sezon öncesinde transfer çalışmaları hem iç hem de dış transferler devam ediyor. Öncelikle iç transferi hafta sonuna kadar bitirmeyi hedefleyen Boluspor transfer komitesi dün birçok oyunun menajeriyle bir araya geldi. Geçtiğimiz sezon yaşadığı sakatlık nedeniyle fazla forma şansı bulamayan ve kaleci Serdar’ın kadro dışı kalmasıyla birlikte son haftalarda Boluspor kalesini koruyan tecrübeli eldiven Eser Altın, dün öğlen menajeriyle tesislere geldi. Kulüp menajeri ve Boluspor transfer komitesiyle görüşen tecrübeli eldiven Boluspor’da kalmaya sıcak bakmasına rağmen düşünmek için 2-3 gün izin istediği öğrenildi.

Abdullah Gerz devreye girdi

Teknik Direktör Ali Beykoz’un raporu doğrultusunda yeni sezonda takımda kalmasını istediği oyuncular arasın yer alan tecrübeli eldiven Eser Altın için kaleci antrenörü Abdullah Gerz devreye girdi. EserAltın’la birebir görüşen kaleci antrenörü Abdullah Gerz’in Eser’e takımda kalması yönünde baskı yaptığı öğrenilirken, Eser’in ise düşünmek için 2-3 gün izin istediği öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2013, 21:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER