Eser, kadroya dahil oldu

Ligin 4.haftasında deplasmanda oynadığımız Samsunspor maçında şansız bir şekilde sakatlanarak bir dizi ameliyat olan tecrübeli eldiven Eser Altın, 35 gün sonra kadroya girdi. 2-3 ay sahalardan uzak kalması beklenen tecrübeli...

Eser, kadroya dahil oldu

Ligin 4.haftasında deplasmanda oynadığımız Samsunspor maçında şansız bir şekilde sakatlanarak bir dizi ameliyat olan tecrübeli eldiven Eser Altın, 35 gün sonra kadroya girdi. 2-3 ay sahalardan uzak kalması beklenen tecrübeli eldiven geçtiğimiz hafta maskeyle antrenmanlarına başlamıştı.

 

Samsunspor deplasmanında rakibiyle girdiği ikili mücadele sonrası yerde kalan ve Samsun’da bir dizi ameliyat olduktan sonra sahalardan en az 2-3 ay uzak kalması beklenilen tecrübeli file bekçisi Eser Altın, 35 gün sonra kadroya girdi. Hastaneden taburcu edildikten sonra çalışmalarını maskeyle de olsa aksatmayan tecrübeli eldiven, Serhat hoca tarafından Kayseri Erciyesspor maçı kafilesine dahil edildi. Geçtiğimiz hafta takımla birlikte çalışmalara başlayan, arzusu ve isteğiyle teknik heyetin yüzünü güldüren tecrübeli eldiven Eser Altın, tam 35 gün sonra yeniden kafileye dahil olarak, takıma da büyük moral verdi.

Şut çalışması yaptı

Boluspor, cumartesi günü yaptığı taktiksel çalışmayla K.Erciyesspor maçı hazırlıklarını tamamladı. Tam kadro çalışan ve bayram izni kullanmayan kırmızı-beyazlı oyuncuların moralli oldukları gözlemlendi. Antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, açma germe hareketlerinden sonra 5’e 2’i oynadı. Antrenmanın diğer bölümünde ise yan top ve şut çalışması yapan kırmızı-beyazlılar antrenmanın son bölümünde taktiksel yarım saha çift kale maç yaptı. Antrenmanı soğuma hareketleriyle sonlandıran kırmızı-beyazlılar, dün sabah karayoluyla Kayseri’ye gitti. Kırmızı-beyazlı ekibin 18 kişilik kafilesinde arka adalesinde çekme bulunan Mahmut Boz'un yanı sıra, Savaş Yılmaz, Orhun, Volkan, Beycan, Aydın, Emre ve cezalı olan Alp yer almadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128