Eser, Maskeyle sahalara döndü

Ligin 4.haftasında deplasmanda oynadığımız Samsunspor maçında şansız bir şekilde sakatlanarak bir dizi ameliyat olan tecrübeli eldiven Eser Altın, takımla birlikte çalışmalara başladı.   Tecrübeli eldiven...

Eser, Maskeyle sahalara döndü

Ligin 4.haftasında deplasmanda oynadığımız Samsunspor maçında şansız bir şekilde sakatlanarak bir dizi ameliyat olan tecrübeli eldiven Eser Altın, takımla birlikte çalışmalara başladı.

 

Tecrübeli eldiven Eser Altın, özel maskesiyle birlikte dün ilk antrenmanını gerçekleştirildi. Geçtiğimiz günlerde ameliyat olduğu doktora kontrole giden Eser Altın, dün kaleci antrenörü Mehmet Varlıer ile birlikte çalıştı. Dün akşam gerçekleştirilen antrenmanda kaleci antrenörü Mehmet Varlıer ile birlikte özel bir çalışma yapan tecrübeli file bekçisi Eser Altın’ın çalışma azmi ve isteği teknik heyetin bir nebze yüzünü güldürdü.

Eser özel çalıştı

3 haftalık aradan sonra takımla birlikte çalışmalara başlayan tecrübeli eldiven Eser Altın “Şansız bir sakatlık geçirdim. Uzun süre takımdan ayrı çalıştım. Bugünden itibaren maske eşliğinde antrenmanla başladım. Şuanda ameliyatla ilgili bir sıkıntım yok. Eski formumu yakalamak için var gücümle çalışıyorum. Bugün ilk antrenmanıma çıktım. İnşallah ilerleyen günlerde daha iyi olacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124