Eski Başkan’dan İnceayan’a ziyaret

Boluspor’da yeni seçilen yönetim kurulu ve kulüp Başkanı Mehmet İnceayan’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Başkan Mehmet İnceayan’ın bu sefer ki konuğu Boluspor’un eski başkanlarından Necip Çarıkcı’ydı. Eski başkanlardan Çarıkçı, yeni başkan seçilen Mehmet İnceayan ve ekibine nezaket ziyaretinde bulunarak, yeni sezonda başarı dileğinde bulundu.

 Eski Başkan’dan İnceayan’a ziyaret

MADDİ MANEVİ DESTEK OLMAMIZ LAZIM

Eski başkanlardan Necip Çarıkçı ziyarette yaptığı açıklamada şunları dile getrdi “Öncelikle sayın başkanımı tebrik ediyorum ve yeni sezonda başarılar diliyorum. Boluspor’a eski başkanların ve yöneticilerin her zaman destekleri olmuştur. Maalesef sanki Boluspor’da eski başkan gidip yeni başkan geldiği zaman, eski başkan ve yöneticiler böyle bir sıkıntılı oluyor. Sanki bir muhabbet şeklinde olaylar gelişiyor. Ama bunun olmaması lazım. Ben buradan bu mesajı da vermek istiyorum. Boluspor’da geçtiğimiz senelerde görev yapmış, eski başkanlar ve idarecilerde emek vermişlerdir. Bunlarında bu kulübe gelmesi lazım. Buraya gelip sohbet etmesi lazım. Bolu ufak bir şehir. Herkesin ortak fikri Boluspor’un daha iyi olması. Bu anlamda ben, eski başkan ve eski idarecilere Boluspor kapısının açık olduğunu zaten Mehmet başkanımız söylüyor. Çünkü bütün derdimiz Boluspor kulübünün menfaati. En başta sayın Mehmet başkan zor bir göreve talip oldu. Aslında bu sene hakikaten 4 takımın düşeceği bir lig var. Son anda başkan bu göreve talip oldu. Aslında çok büyük özveri gösterdi. Eğer Mehmet başkan aday olmasaydı Boluspor’u çok zor bir kongre süreci yaşayabilirdi. Ama Mehmet başkanın Boluspor’u sevmesi onu göreve yapmaya itti. Sağ olsun oda bu görevi üstlendi. Bizimde yapmamız gereken, elimizden geldiği sürece maddi manevi destek olmamız lazım”

ESKİ BAŞKANLAR, YENİ YÖNETİME DESTEK VERSİN

Özellikle burada taraftarımıza ve basınımıza şu mesajı vermek istiyorum. Bu kulüp kötü olduğu müddetçe, bundan hem basınımız hem de taraftarımız zarar görecek. Basınımızın ve taraftarımızın bir bölümü Boluspor’u desteklesin. Olumsuz yazılar kulübümüze zarar veriyor. Olumsuz tezahüratlar futbolcumuza zarar veriyor. Daha önce bunları çok söyledim ama sonuçta kaybeden Boluspor oldu. Bu sene zor bir süreç. Burada hem taraftarımız, hem basınımızın, hem eski başkanlarımız ve eski yöneticilerimiz Boluspor’a destek olsun. Geçmişte ben bu desteği emin başkana maddi anlamda Federasyon anlamında çok yaptım. Geçtiğimiz sene arkadaşlarımız bizden destek istemediler, yapamadım. Bu sene bizim tek görevimiz Mehmet başkana destek olmak. Başka bir Boluspor yok. Ben bu sene Bolu’da Boluspor’u ve sporu seven herkesi destek olmaya davet ediyorum.

ESKİ BAŞKANLARIN VE YÖNETİCİLERİN BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİ VAR

Boluspor kulübü başkanı Mehmet İnceayan, eski başkanlardan Necip Çarıkçı’nın ilk günden bu yana hep yanında olduğunun altını çizerek şunları kaydetti “Necip başkanın ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Necip başkan ilk günden beri benim yanımda. Her zaman yanımda hissettiğim ve sevdiğim bir kardeşim. Kendisinin Boluspor’da çok büyük emekleri vardır. Boluspor bu günlere geldiyse bunda Necip başkanım büyük katkısı vardır. Kulüplerde yönetimler gelir geçer. Önemli olan baki olan dostluklardır. Boluspor kulübü kimsenin tabulu malı değildir. Bugün ben varım yarın başkası gelecektir. Boluspor kapısı tüm Boluspor’lulara açıktır. Boluspor’a gönül vermiş eski başkanların ve yöneticilerin başımızın üstünde yeri var. Ortak paydamız Boluspor’un başarısıdır. Her türlü fikre açığız. Boluspor’un bütün başkanlarını Boluspor muhabbetine bekliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2013, 22:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128