Eski Boluspor’lu Caner isyan etti

Karşıyaka'daki ekonomik krize, sosyal paylaşım siteleri üzerinden isyan eden sporcular kervanına, futbol takımının başarılı isimlerinden Caner Ağca da katıldı. Sezon başında Boluspor'dan transfer edilen tecrübeli futbolcu, dün,...

Eski Boluspor’lu Caner isyan etti

Karşıyaka'daki ekonomik krize, sosyal paylaşım siteleri üzerinden isyan eden sporcular kervanına, futbol takımının başarılı isimlerinden Caner Ağca da katıldı. Sezon başında Boluspor'dan transfer edilen tecrübeli futbolcu, dün, “Artık tesislere gitmeye, personelin yüzüne bakmaya utanıyorum” şeklinde bir twitter attı.

 

Karşıyaka Boluspor maçı hazırlıklarını moralsiz ve isteksiz sürdürüyor. Ara transfer döneminde takımdan ayrılmak yerine KSK'de yola devam eden ancak beklediği paraları alamayan Caner Ağca twitter hesabından sıkıntılarını dile getirdi. Cuma gününe kadar ödeme yapılmaması halinde ülkesi Gana'ya gideceğini söyleyen Emmanuel Banahene ise yönetimden tüm takıma ödeme yapılmasını bekliyor. Bilindiği gibi öncesi yönetimi ödemelerdeki sözlerin tutulmaması nedeniyle twitter üzerinden ağır bir dille eleştiren Fatih Şen kadro dışı bırakılmıştı.

Caner Ağca'nın 'Tweet'leri

Aylardır maaş alamayan çalışanları, aylardır para almayan futbolcu ve teknik ekibi görünce her gün canım acıyo... Tesislere gidesim gelmiyor."

"Futbolcular zor durumda, voleybolcular zor durumda, çalışanlar zor durumda, bunları dillendirenlerse şerefsiz oluyor!!"

"Herkesten özür dileriz"

"Büyük KARŞIYAKA taraftarı, bu son tweetim, hepiniz hakkınız helal edin. Bu formayı taşımak büyük onurdur. Sizler çok başkasınız, hoşçakalın"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER