Eski takımlarına karşı oynadılar!

2007-2008 sezonunda Boluspor'a gelen ve Levent Eriş dönemi ile birlikte Boluspor’dan gönderilen Ümitcan Batman ile bu sezon başında Beşiktaş'tan kiralanan Erkam Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Boluspor maçında...

Eski takımlarına karşı oynadılar!

2007-2008 sezonunda Boluspor'a gelen ve Levent Eriş dönemi ile birlikte Boluspor’dan gönderilen Ümitcan Batman ile bu sezon başında Beşiktaş'tan kiralanan Erkam Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Boluspor maçında eski takımlarına karşı forma giydiler. İkiliye oyuna daha sonradan giren eski Boluspor'lu yeni Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'lu Uğur Işıkal'da katılınca 3 oyuncu eski takımlarına karşı mücadele etmiş oldular.

 

Geçen sezon ligin başlamasına bir kaç gün kala Boluspor'dan gönderilen Ümitcan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor forması giyerken eski takımı Boluspor'a karşı ilk kez onbirde sahaya çıktı. Genç oyuncu oyunda kaldığı süre içerisinde Veli ile yapışık ikiz gibi oynarken, eski takımının filelerini havalandıramadı. 

 

Erkam her zamanki gibi

Yine geçen sezon Gaziantep Büyükşehir Belediyespor forması giyen bu sezon başında ise kiralık olarak Boluspor'a gelen başarılı savunma oyuncumuz Erkam eski takımına karşı mücadele etti. İyi bir futbol ortaya koyan Erkam bu başarısı ile formayı kaptırmayacak gibi görünüyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128