Esportes’te eğlenerek spor yapın

Sağlıklı yaşamın birinci kuralı olan spor için Bolu’da modern bir alternatif sunan Esportes, sporu ve eğlenceyi bir arada sunuyor. Modern spor aletleri ve dizaynıyla Bolu’da herkesi spora davet eden Esportes Fitness Club, 2012 model...

Esportes’te eğlenerek spor yapın

Sağlıklı yaşamın birinci kuralı olan spor için Bolu’da modern bir alternatif sunan Esportes, sporu ve eğlenceyi bir arada sunuyor. Modern spor aletleri ve dizaynıyla Bolu’da herkesi spora davet eden Esportes Fitness Club, 2012 model koşu bantları, cross trainer (eliptik) cihazları spin bike bisikletleri ve her kullanıcıya uyum sağlayabilen izotonik fitness aletleri ile farklı seçenekler sunuyor.

 

Tesis'in 70 metrekare'lik doğa manzaralı stüdyosunda ise plates, dans, yoga, spinning gibi yetişkin seanslarının yanı sıra bale, jimnastik, total body gibi seanslar ile çocuk seansları da yapılacak. Ayrıca Bolu’da ilk olarak bisiklet üzerinde müzik eşliğinde yapılan spinning bir seansta yaklaşık 400 kalori harcanmasına neden olurken, yoga da günün ve iş yaşamının stresini ve yaşam kalitesini artırmak için bir başka seçenek olarak Esportes’te sizi bekliyor. Soyunma odalarını dizaynında bile ferahlığı ön plana çıkaran Esportes Fitness Club’da spor yaparken gün ışığından yararlanılabilecek camekan sistemi ve spor sonrası yorgunluğun atılabileceği bir bahçe de düşünülmüş.

Esportes Fitness Club’da ayrıca tanıtma cihazı sayesinde profesyonel yağ ölçümü yapılıyor ve kişinin hedefleri doğrultusunda tamamı uluslararası belgelere sahip eğitmenleri ile kişiye özel randevu sistemi uygulayarak fitness programları uygulanıyor. Tesis, bayanlara özel saat uygulamaları ile haftanın değişik gün ve saatlerinde yalnızca bayan üyelerine özel kullanım imkanı da sağlıyor. Yaşlılar ve sağlık problemleri olanlar için de artık denetimli spor, herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan Esportes’te mümkün. esportes.com.tr internet sitesi ile üyelerini yeniliklerinden de haberdar eden Esportes Fitness Club, eğlence ve sporu bir arada yaşamak için Boluluları spora davet ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124