Evde eş, maçlarda rakip

Arçelik Büyükler Voleybol Ligi’nde oynanan karşılaşmalarda zaman, zaman enteresan anlar yaşanıyor. İşte bu anlardan biri de Barilla-İl Milli Eğitim Müdürlüğü maçında yaşandı.   Önceki...

Evde eş, maçlarda rakip

Arçelik Büyükler Voleybol Ligi’nde oynanan karşılaşmalarda zaman, zaman enteresan anlar yaşanıyor. İşte bu anlardan biri de Barilla-İl Milli Eğitim Müdürlüğü maçında yaşandı.

 

Önceki gün 17 Temmuz Spor Salonu’nda oynanan Barilla-İl Milli Eğitim Müdürlüğü mücadelesinde spor camiasının çok yakından tanıdığı Kutay çifti birbirine rakip oldu. Yıllardır Bolu’da Voleybol Antrenörlüğü yapan Şahin Kutay ile Canip Baysal Anadolu Lisesi’nde Beden Eğitimi öğretmenliği yapan Berna Kutay’ın mücadelesi ilginç anların yaşanmasına neden oldu. Grupta ilk iki sırayı almasına kesin gözüyle bakılan İl Milli Eğitim Müdürlüğü takımında Berna Kutay, Barilla da ise Şahin Kutay salondaki yerlerini aldılar. Şahin Kutay’ın maç sırasında vurduğu smaç sonrasında eşi Berna Kutay’ın üzerine sert top sonrası özür dilemesi oldukça renkli anların yaşanmasına neden oldu. Bu oldukça ilginç mücadeleyi kazanan ise 3-1’lik skor ile Berna Kutay’ın takımı İl Milli Eğitim Müdürlüğü oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124