Evine “Hoş geldin Lider”

Boluspor'a tesis çalışanları yaptıkları sürprizle oyuncularını tebrik ettiler. İzmir’den dönerek akşam idmanı yapan Bolusporlu futbolculara kulüp çalışanları “hoş geldin lider” yazılı çiçekle...

Evine “Hoş geldin Lider”

Boluspor'a tesis çalışanları yaptıkları sürprizle oyuncularını tebrik ettiler. İzmir’den dönerek akşam idmanı yapan Bolusporlu futbolculara kulüp çalışanları “hoş geldin lider” yazılı çiçekle karşıladı. Çiçeği takım adına alan kaptan Atacan birlik beraberliğin Boluspor'u hedefe taşıyacağını, çiçek için teşekkür ettiklerini belirtti.

 

Herkesin sezon başından bu yana sıkça eleştirdiği Boluspor, ligde namaglûp liderliğini sürdürürken, 6 haftada alınan sonuçlar takım ruhunu ortaya koydu. Arka arkaya alınan iyi sonuçlardan sonra ilk kenetlenme çağrısı kulüp çalışanlarından geldi. Boluspor’un akşam idmanına gelen tesislerde görevli çalışanlar futbolcuları ve teknik heyeti “Hoş geldin lider” yazılı çiçekle karşıladı. Teknik heyet, futbolcular ve tesis çalışanlarının tek yürek olduğunu gösteren bu görüntü camiaya da adeta bir mesaj gönderdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128