EY BOLUSPOR YÖNETİMİ!!!

Tekin Aytugar'ın Kaleminden...

 EY BOLUSPOR YÖNETİMİ!!!

Boluspor'lu Adem Alkaşi'nin Samsunspor ile ilgili tamamen duygusal açıklaması:"Samsunspor bu hafta yenildiği Balikesirspor maçında o kadar çok üzüldüm ki anlatamam. Ben Samsun’u Samsunspor’u çok seviyorum. Benim çocuklarım Samsun’da doğru oranın yeri bende ayrıdır. Bu hafta Balikesirspor ile maçımız var. Boluspor’lu takım arkadaşlarım ile yemin ettik. Balikesirspor maçını alıp Samsunspor taraftarına armağan edeceğim" Kaynak: haber1965.com

FATİH TEKKE'NİN GELDİĞİNDEN BU YANA EN GÜZEL TESPİTİ

Adem Alkaşi diye birini kaptan yapmışsınız, çıkıyor ikinci kaptanınız Alican Karadağ ile ekonomik, sosyal ve kongre ile açıklamalar yapıyor, siz sesinizi dahi çıkaramıyorsunuz. Bu konu hakkında bir tek sözünüz dahi yok. Dün Adem Alkaşi denen zatı muhterem açıklama yapıyor. Geçen hafta oynanan Balıkesirspor Samsunspor maçında Samsunspor'un yenilmesine çok üzülmüş. Soruyorum bu arkadaşa "Boluspor'un Denizli'de yenilmesine üzülmedin mi?" Benim aklıma da şu soru geldi. İlk yarıda oynanan Samsunspor Boluspor maçı 3-0 Samsunspor'un galibiyeti ile bitiyor, kadroda sen varsın. Bolu'da oynanan Boluspor Samsunspor maçı Samsunspor'un 2-0'lık galibiyeti ile sona eriyor. Soruyorum bu zatı muhtereme bu maçlarda da mı arkadaşlarına yemin ettirdi, Boluspor yenilsin diye.Bir de Boluspor ile yollarını ayıran Fatih Tekke'nin son yaptığı açıklama çok ilginç. RUHSUZ FUTBOLCULAR diyor. Bence Fatih Tekke'nin 13 hafta boyunca söylediği en güzel söz. Boluspor'un ne durumda olduğunu, alınan futbolcularının durumlarının ne olduğunu Fatih Tekke anlatmış.

RUHSUZLAR

Ha şunu bileydin Fatih Hoca. Boluspor takımının bu yılki tüm transferleri Soner, Yusuf Emre, Jansen dışındakilerinin tamamı ruhsuzdurlar. Bunları alanlara, bunları önerenlere, bunlara kefil olanlara yazıklar olsun. Yeni gelen teknik heyete de uyarım şudur. Eğer bu iki oyuncu Adem Alkaşi ile Alican Karadağ bu hafta ki Balıkesirspor maçında değil sahada olmaları, tribünde bile olmaları Boluspor'un yüz karasıdır. Eğer onları kadroya alırsanız, Çetin Hoca, Selahattin Hoca sizinde altyapıdaki çocuklara verdiğiniz emeklerin boşuna olduğunu düşüneceğim. Alt yapıdan oyuncu oynatın, o iki tane ne dediklerini bilmeyen oyuncularla sahaya çıkmayın. Siz yönetim kurulu, o ikisine hiç bir ceza vermez, kadroda da tutarsanız, sizlerde aynı suçların ortağısınız derim. Bundan sonra gerisi sizin bileceğiniz iş!

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2016, 14:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
emar
emar - 4 yıl Önce

defol gir samsuna

halit canbaz
halit canbaz - 4 yıl Önce

tekin bey bu ruhsuzlar diye sayılan gruba canla başla mücadele ettiğine inandığım hasan hatipoğlunu ve cumali bişiyi hariç tutuyorum bende zira cumali bişi hata yapıyor.evet fakat pozisyon gereği hakem faul verecek diye beklerken 2 kez hakemin kurbanı oldu ama genelde pas yüzdesi bence iyi pasörlüğü iyihasan hatipoğluna gelince mücadele azmi her maçta zirve yaptı.cumali bişiyi pek savunmam ama hasan hatipoğlu bu seneki en iyi 2 savunmacı boluspordaki diğeride fatih turan

halit canbaz
halit canbaz - 4 yıl Önce

bu takımı bu sene yıkanlar kasımpaşa hazırlık maçını izlerseniz 5.nci golde kasımpaşalı oyuncuyapas verip takımın gol yemesine sebep olan atağa kalkmayan maçı ciddiye almayan topçu kimse o bu cumali bişi bile olsa odur hasan hatipoğlu bile olsa kabulumdur.o maçta oynayıp alvin fortese tek 1 pas atmayanlardır.zira boluspor soldan oynarken ogün hep sağkanattan atak yaptı.yani hazırlık maçı bile olsa ciddiye almayanlardır.cüneyt karakuşu antrenörken 6-0 yenilip aynı takımı yeneceğini karakuşu tekkeyi gönderdikten sonra iddiasızken sırf samsun için iddia edenlerdir.aynı kadroda yani 6-0lık kadroda bulunup bu maçta oynayacak olanlardır.

SIRADAKİ HABER

banner128