Fatih Soyaydın Ulusal Hakem mülakatına katılıyor

Bolu Bölgesi Futbol Hakemlerinden Fatih Soyaydın, Zonguldak’ta mülakata giriyor. Bölgesel Liglerde de görev alan, 9 yıldır hakemlik görevini başarıyla sürdüren Fatih Soyaydın TFF Hakem Kurulu tarafından Zonguldak’a çağrılarak, Ulusal Hakemlik için bugün mülakata girecek.

 Fatih Soyaydın Ulusal Hakem mülakatına katılıyor

İlimizde Bölgesel ve lig maçlarında 9 yıl önce görev alan ve hakemliği bırakan Tansel Gülen’den sonra ilk kez bir hakemimiz ulusal lig hakemi olabilmek için Zonguldak’da gerçekleşecek olan mülakatta ter dökecek. Her maçını başarıyla yöneten, ulusal hakem olabilmek için mülakata çağrılan Fatih Soyaydın’a şimdi destek zamanı. Soyayadın “9 yıl önce Tansel Gülen ağabeyim Türkiye Futbol Lig Hakemi olarak görev yapmış ve hakemliği bırakmıştı. Şimdi ben 9 yıllık aradan sonra Ulusal Hakem olabilmek için mülakata çağrıldım. Burada en iyi şekilde mülakata girip başarılı olabilmek için elimden geleni yapacağım” dedi.

9 yıl aradan sonra ilimizde bir hakem Zonguldak’da bugün yapılacak olan mülakata katılarak Ulusal Hakem olma şansını yakalayacak. Yıllardır ulusal hakem eksiğimiz bütün futbol kamuoyu tarafından bilinmekteydi. Bu gün mülakata girecek olan Fatih Soyaydın için yeni, eski bütün başkanların, spor kamuoyunun destek olmaları gerekmektedir. Başarı kazanması halinde, genç hakemlerimizin hedefe gitmek adına daha fazla çalışacaklarına ve ulusal ligde daha fazla hakem ile temsil edileceğimizden şüphemiz yoktur. Sayın Soyaydın’a başarılar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2013, 20:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
gölge hakem
gölge hakem - 7 yıl Önce

tansel gülen orta hakem olarak yıllarca klasmanda düdük çaldı.sen mülakata orta değil yardımcı hakem olmak için gittin fatih.milleti kandırma.senden önce de klasmana cıkmak için hakem arkadaslar mülakata çağrılmıştı.sen ilk değilsin.2009 da klasman sınavında kaldığını da söylersen butun kamu oyu aydınlanır.2008 den beri klasmana 1 kişi çıktı. o da i̇l hakem kurulu başkanı ayhan şentürk. başka adam klasmana cıkmadı...5 yıldır baskanlık ihk baskanına yaradı....

SIRADAKİ HABER

banner128